0

انتشار دو عنوان کتاب با عناوین “کار فرهنگی در عالم انقلاب اسلامی” و” خط مقدم کجاست؟” توسط علیرضا کریم پور نویسنده اهری

  • کد خبر : 27740
انتشار دو عنوان کتاب با عناوین “کار فرهنگی در عالم انقلاب اسلامی” و” خط مقدم کجاست؟” توسط علیرضا کریم پور نویسنده اهری

کتابهای ” کار فرهنگی در عالم انقلاب اسلامی و ” خط مقدم کجاست” تالیف نویسنده اهری آقای علیرضا کریم پور توسط انتشارات سپاه عاشورا منتشر گردید . کتاب ” خط مقدم کجاست روایتگر دوازده روایت کوتاه پیرامون اولویتهای کار فرهنگی در ساحت انقلاب اسلامی در ۱۲۷ صفحه توسط انتشارات سپاه عاشورا منتشر شده است . […]

کتابهای ” کار فرهنگی در عالم انقلاب اسلامی و ” خط مقدم کجاست” تالیف نویسنده اهری آقای علیرضا کریم پور توسط انتشارات سپاه عاشورا منتشر گردید .

کتاب ” خط مقدم کجاست روایتگر دوازده روایت کوتاه پیرامون اولویتهای کار فرهنگی در ساحت انقلاب اسلامی در ۱۲۷ صفحه توسط انتشارات سپاه عاشورا منتشر شده است .

کتاب ” کار فرهنگی در عالم انقلاب اسلامی”  در خصوص الزامات ، آسیب شناسی فرایند و اصول مدیریت فرهنگی در ۱۲۷ صفحه و در قطع رقعی توسط انتشارات سپاه عاشورا منتشر شده است .

نظر استاد دوستی در خصوص این آثار منتشر شده چنین بوده است :‌

این روزها دو جلد کتاب خوب و ارزشمند به دستم رسید که همه کارهای مطالعه و نوشتن را کنار گذاشته به مطالعه جدی این دو کتاب پرداختم. یکی بهتر از دیگری، یکی پرمحتواتر از دیگری. دو کتاب که هر دو به قلم روان و رسای آقای علیرضا کریم پور – نویسنده و فعال فرهنگی شهرمان – به نگارش درآمده است. کتابهای “کار فرهنگی در عالم انقلاب اسلامی” و “خط مقدم کجاست؟!”.

من ابتدا کتاب “کار فرهنگی” را خواندم، سپس به “خط مقدم” رسیدم. این دو کتاب که مکمل یکدیگرند باید مورد توجه نهادهای فرهنگی و شخصیت های فرهنگمدار قرار گیرد و حتی باید به عنوان “کتاب کار” مورد مطالعه اعضا شوراهای فرهنگی، کارمندان نهادها و ادارات فرهنگی باشد.

تعریف کار فرهنگی، اولویت های کار فرهنگی، ویژگی های فعالان فرهنگی، مدیریت فرهنگی و … بحث های مهمی هستند که این کتاب آنها را مطرح و تبیین کرده است.

در کتاب دوم “خط مقدم کجاست؟” با ارائه مصداق های ملموس کار فرهنگی و شخصیت های فعال فرهنگی، مسئولین نهادهای فرهنگی و فعالان فرهنگی را به طور عینی و قابل مشاهده، راهنمایی کرده اند.

نویسنده که عمری در فعالیت های فرهنگی، حضور جدی داشته و دارد و دغدغه ی فرهنگ و انقلاب اسلامی همیشه فکر و ذهن او را به خود مشغول داشته، اینک با این دو جلد کتاب، نظریات صائب و کاربردی خود را به کمک منابع و مآخذ معتبر بیان کرده است تا فرهنگمداران را راهکاری باشد و راهگشایی.

بدیهی است که اهالی فرهنگ و هنر و تاریخ و مدیران و کارکنان نهادهای دولتی و مردمی این کتاب ها را مورد توجه قرار داده و در بهسازی فعالیتهای خود، از مفاد آنها بهره مند خواهند شد.

لینک کوتاه : http://www.daranews.ir/?p=27740

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.