تاریخ انتشار : دوشنبه 11 اسفند 1399 - 12:38
کد خبر : 28135

اندراحوالات شورای اسلامی شهر مرند

اندراحوالات شورای اسلامی شهر مرند

اوْلماز، اوْلماز، اوْلماز! شهردار استیضاح اولماز عقلین کتابا آزماسا، عؤمرون هَدَر اوْلماز هرکیم‌کی بو شورایی اومود وار اولسا، بخته‌ور اوْلماز مین ایستگ الده اوْلا، میلیون‌جا مطالبه بیر شهرین خراب قالماخیجا معتبر اوْلماز دیگر حنای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر مرند رنگ ندارد آنهایی که به  محمد_تقی_طهماسب پور ، مقصوداستادی رای داده بودند اینگونه فکر نمی 

اوْلماز، اوْلماز، اوْلماز! شهردار استیضاح اولماز
عقلین کتابا آزماسا، عؤمرون هَدَر اوْلماز
هرکیم‌کی بو شورایی اومود وار اولسا، بخته‌ور اوْلماز
مین ایستگ الده اوْلا، میلیون‌جا مطالبه
بیر شهرین خراب قالماخیجا معتبر اوْلماز
دیگر حنای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر مرند رنگ ندارد آنهایی که به  محمد_تقی_طهماسب پور ، مقصوداستادی رای داده بودند اینگونه فکر نمی  کردند که منتخب شان نتوانند به خواسته های آنها جامع عمل بپوشانند
همه می دانند که کاوه تا  اتمام پنجمین دوره شورای اسلامی شهر مرند شهردار هست وهیچ وقت استیضاح نخواهد شد حتی عامه مردم هم بر این باور هستند که پارلمان نشینان محلی مرند برای  گرفتن امتیاز از شهردار موضوع  استیضاح را مطرح می کنند.
برنده استیضاح ها یدالله هاشم زاده است او از  فرصت استیضاح برای رسیدن به مطالبات و وعده های  انتخاباتی خود بهره لازم را برده بطوری که نصف  معابر منطقه آغ زمی سنگ فرش شده  ، قرارداد ساماندهی قلعه یالدور منعقد گردیده ، طرح مطالعه احداث کمربندی شرق مرند تصویب گشته و  پارک ۷ هزار متری در این منطقه گلنگ زنی و در حال اجراست .
بازنده استیضاح ها هم محمد تقی طهماسب پور هست عضو شورای اسلامی شهر مرند که خود را سیاست مدار نشان می دهد در حالی که خیلی ساده در میدان رقبا نقش بازی می کند هیچ کدام از وعده های  محمدتقی طهماسب_پور تا به امروز از مرحله کاغذ به مرحله اجرا نرسیده اند و بعید می رسد در زمان باقی مانده گلنگ آنها زده شود . از جمله پارک بانوان ، الحاق منطقه شهیدچرمی به مرند ، و….
تکلیف محمدبخشی و مهدی علیپور هم از قبل مشخص بود  افرادی که مخالفت با حسین کاوه را به منافع شهر ترجیح دادند نباید انتظار می داشتند که آجری رو آجر در منطقه خیام و  علی آباد و شمس تبریزی  گذاشته شود آنچنان که رخ داد اکنون هم بسیاری از کوچه های منطقه خیام خاکیست .
بررسی عملکرد مقصوداستادی نشان می دهد که  اجرای پروژه افتضاح  پل یالدور با مبلغ بالغ بر ۱۳۰ میلیون تومان ، اجرای دیوانگاری های سطح شهر مرند در سال ۱۳۹۷ با مبلغ بالغ بر ۱۲۰ میلیون تومان که با گذشته دوسال از بین رفته یا در حال از بین رفتن هست هیچ گونه سودی برای شهر وشهروندان مرندی نداشته و ندارد .
گرچه حضور  آخوندی در شورای شهر مرند برای اعضای سازمان نظام مهندسی مرند سرشار از سود بوداما  وی نتوانست آنگونه که جامعه مهندسی شهرستان مرند انتظار داشتندظاهر شود و بتواند کهن شهر مرندرا آباد کند
اکبریحیوی هم باخیال آسوده کشتی به گل نشسته شورای شهر مرند را به سوی ساحل هدایت می کنند تا اتمام دوره شورای فعلی #کوی_صمصامی که از برنامه های برجامانده دوره سوم شورای شهر بود به اتمام رسد .
آیا محمدتقی طهماسب پور از فرامرزآخوندی شکایت کیفری خواهدنمود ؟
بعد از اتمام جلسه دیروز شورای اسلامی شهر مرندو قانع شدن ۴ عضو  آن از پاسخ های شهردار به سئوالات مطرح شده فرامرز آخوندی  با انتشار متنی مدعی امضاء صورت جلسه  عدم اقناع ۵ عضو شورای شهر مرند از پاسخ های شهردار قبل از جلسه دیروز خبر داد
اگر این موضوع واقعیت داشته باشد از لحاظ قانونی آیا جرم محسوب نمی شود ؟ فردی همچون محمدتقی طهماسب پورکه خود  را آگاه به مسائل حقوقی می داند چگونه قبل از شنیدن پاسخ شهردار به  سئوالات  برگه قانع نشدن را امضاء نموده است ؟ درصورت صحت موضوع آیا این حرکت  طهماسب پور به اعتبار وجایگاه حقوق دانان ، اساتید دانشگاهی که در دانشگاههای منطقه مرند تدریس می کنند لطمه نمی زند ؟‌
اما اگر موضوع کذب محض باشد واکنش طهماسب پور به آن چه خواهد بود  تنها چیزی که می تواند مردم رادرباره موارد بالا  اقناع کنند طرح دعوای کیفری #محمد_تقی_طهماسبپور از #فرامرز_آخوندی به جهت انتشار مطالب کذب  هست .تا نشان دهدکه وی حق هست و آنچه که اکنون پشت سر وی مطالبی  گفته می شود کذب است .
گذرزمان نشان خواهد داد که حقیقت موضوع چیست ؟‌ اگر  محمد تقی طهماسب پور سکوت اختیار نمود و اقدامی نکرد آنچه که  آخوندی اعلام نموده حقیقت دارد .
آماده انتشار جوابیه هر دو عضو شورای اسلامی شهر مرند درمورد مطلب فوق الذکر هستیم .

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.