تاریخ انتشار : شنبه 28 اردیبهشت 1398 - 17:40
کد خبر : 26438

 با وجود نرخ لگام گسیخته ی اوراق نوشتاری آمال و افکار علمی درمیان مردم، هنوز باامید به افت نرخ آن ، پابرجاست

 با وجود نرخ لگام گسیخته ی اوراق نوشتاری آمال و افکار علمی درمیان مردم، هنوز باامید به افت نرخ آن ، پابرجاست

چرا مردم به همان اندازه که به افزایش قیمت تخم مرغ اعتراض می کنند نسبت به افزایش قیمت کاغذ حساسیت نشان نمی دهند؟ مهندس صادق زاده ضمن اشاره به اشتیاق خود نسبت به خدمت گذاری به قشر پایین گفت: جهت احقاق حق کارگران و بازنشستگان و سایر اقشار شهروندان ار هیچ کوششی دریغ نورزیده است.

چرا مردم به همان اندازه که به افزایش قیمت تخم مرغ اعتراض می کنند نسبت به افزایش قیمت کاغذ حساسیت نشان نمی دهند؟

مهندس صادق زاده ضمن اشاره به اشتیاق خود نسبت به خدمت گذاری به قشر پایین گفت: جهت احقاق حق کارگران و بازنشستگان و سایر اقشار شهروندان ار هیچ کوششی دریغ نورزیده است.

سخنگوی شورای شهر تبریز ضمن اذعان به مسئولیت خطیر خود در جامعه ی رسانه ای به     فعالیت دیرینه ی خود در این زمینه اشاره نمود.

دبیر اجرایی خانه کارگر استان اظهارداشت : داشتن افرادکارآمد در حوزه ی مدیریتی موجب موفقیت چشمگیری خواهد بود از اینرو سعی برآن باشد مسئولین خانه کارگرباید از میان آن دست اندرکارانی برگزیده شوند که دارای تخصص و محبوبیت می باشند.

صادق زاده در ادامه سخنان خودافزود: با ابتکار عمل و خودکفایی ، خوداتکایی بدون چشم داشت ازنظام، اقدام به احداث و تاسیس و راه اندازی مجموعه ی بزرگ رفاهی، فرهنگی و ورزشی در راستای حمایت کارگران شده است  ودراین اقدام بسی افق های تازه ای در چشم انداز پیشرفت جامعه نمودارگردیده است.

سخنگوی شورای شهر تبریز گفت: درسرشت انسانی خصیصه های مثبت و نوع دوستی و حمایت از نسل بشریت یه خصیصه ی اساسی می باشد که در وجود انسان توسط ایزد متعال به ودیعت نهاده شده وهرکس این خصیصه را بیشتر بکار گیرد در وجود خود احساس آرامش نموده و مفید بودن به حال خود و جامعه را بیشترلمس خواهد نمود.

وی افزود: داشتن افکار تک روی موجب افول جامعه بوده و جمع گرایی و در جامعه زیستن یکی از اصول  کسب موفقیت های چشمگیرمی باشد و در جمع گرایی می توان از شور و مشورت آحاد دیگر دست اندرکارجامعه سود جست .

صادق زاده ضمن اشاره به یکی از بیانات مقام معظم رهبری  در مورد اشاعه فرهنگ کتاب آنلاینی که دراین برهه از زمان به سهولت و به هزینه ی ناچیز دراختیار مردم می باشد افزود: هماناعلم و آگاهی جامعه را به مقصد ایده ال رهنمون خواهد شد و سرنوشت جامعه رابهبود خواهد بخشید.  مبحث کتاب آنلاین در آغاز مورد استقبال همگان قرار گرفت ولی بعلت بحران زدگی اقتصادی جامعه این امردیگر از حوصله ی تمامی اقشار خارج گردیده است.

صادق زاده در ضمن ابراز تاسف از اتفاق آتش سوزی سرای ایکی قاپیلار بازار تبریز افزود:  ازدیرباز بعلت عدم رعایت اصول ایمنی شهر سازی و عدم تعریف آن شاهد بروز حوادث ناگواری هرچندگاهی هستیم ازاینرو باید تعریف اصولی و استاندارد شهر سازی دراین برهه زمانی مد نظر قرار گرفته و جهت جلوگیری از بروز حوادث ناگوار مدیریت بحران همیشه باید بدون وقفه وارد عمل شوند وسود جستن از دست اندرکاران مختصص و باتجربه و کاردان موجب انجماد افکار و برنامه های بعد از رخ داد حادثه خواهد بود.

وی  در مورد عدم اشتغال جوانان  و عدم بهره  جستن از کارایی و کاردانی آنها افزود:۶۰ درصد اقشار تحصیل کرده دارا ی اشتغال نبوده و شعارها از گفته باید ب عمل تبدیل گردد و اگر در این مورد فقط ۵ بند از سیاست ۱۳ گانه رهبر معظم انقلاب اجرایی گردد گره های بسیاری از مشکلات گشوده خواهد شد.

سخنگوی شورای شهر تبریز در پایان گفت: باید باایجاد انگیزه ی امید به زندگی روشن و بهتر در دانش آموزان و تحصیل کردگان آنها را به تلاش درعرصه های فرهنگی و تعلیم و تربیتی رهنمون شده و این امر موجب رشد و شکوفایی جامعه و پیشرفت کشور خواهد شد.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.