تاریخ انتشار : جمعه 2 بهمن 1394 - 23:19
کد خبر : 13421

رهائی دو برادر جلفایی از تشکیلات رجوی

رهائی دو برادر جلفایی از تشکیلات رجوی

به گزارش داراخبر به نقل از انجمن نجات  استان آذربایجان شرقی در مراسم استقبال از این رهایافتگان از اردوگاه مخوف فرقه رجوی   علاوه بر  اعضای خانواده و دیگر بستگان ، جمعی از اهالی شهر جلفا و خانواده هایی که هنوز فراق فرزندشان را باتلخی وسختی تمام تجربه میکنند و نیز گروهی از رها یافتگان قبلی

به گزارش داراخبر به نقل از انجمن نجات  استان آذربایجان شرقی در مراسم استقبال از این رهایافتگان از اردوگاه مخوف فرقه رجوی   علاوه بر  اعضای خانواده و دیگر بستگان ، جمعی از اهالی شهر جلفا و خانواده هایی که هنوز فراق فرزندشان را باتلخی وسختی تمام تجربه میکنند و نیز گروهی از رها یافتگان قبلی از فرقه ی مخوف رجوی، حضور داشتند

دراین مراسم استثنایی و بی نظیر و مملو از رافت اسلامی که تنها و تنها در نظام مبتنی بر ولایت فقیه و ارادت به اهل بیت قابل تکرار است ، آنچنان حاضران را متاثر و منقلب ساخت ، که علاوه براعضای پرتعداد این خانواده ی محترم، افراد دیگری حتی ازبین افراد خانواده های انجمن ، دچار شوک شده و بارها مجبور به استفاده از کمک های اولیه ی پزشکی شدند!
فضای عاطفی بوجود آمده درمراسم تحویل این برادران به خانواده شان آنچنان هیجانی وپرشور بود، که کسی یارای نگهداشتن اشک چشم خود را نداشت !این دو برادر نیز غرق درهیجان و شادی بوده بسختی سخن می گفتند، چرا که اشک ها وفریادهای ازسر ذوق و ابهت سالن استقبال، آنها را دچار بهت وحیرت کرده بود.
آنها  بسختی توان توصیف فضای اردوگاه فرقه رجوی را داشته و در بیان سرگذشت ۱۴ساله خود بارها و بارها به دلیل تالمات روحی سخنانشان قطع می گردید و ضمن اینکه اشک حاضران نیز همراه با آن ها در موقع بیان جملاتی درمورد سرگذشت خود درباند رجوی ، همچنان جاری بود!
برادران بهادری  طی سخنانی ضمن تشکر از مقام معظم رهبری و دولت محترم و سربازان گمنام امام زمان عج در مورد چگونگی  گرفتاری و سپس رهایی از باند رجوی ، اظهار داشتند که دراواخر سال ۸۱ و زمانی که برادر بزرگتر درباکو مشغول کار بود، به دام گروه های شکار نیروی باند رجوی افتاده وبا وعده ی اخذ پناهندگی ازاروپا و داشتن زندگی بهتر درآنجا ، خود را درترکیه وسپس درعراق وکمپ اشرف یافتند که بلافاصله ازهم جدا شده وسالها موفق به دیدار همدیگر نشده و حتی خبر مراجعه ی چندین بار خانواده هایشان به عراق و قصد ملاقات با آنها نیز، به ایشان گفته نشده بوده است!!!
تلاش این دو برادر برای دیدار باهم و اتخاذ تصمیم به فرار ازجهنم رجوی ، ۸ سالی نتیجه نداشته و بجایش تنبیهاتی بوده که درمواقع درخواست ملاقات همدیگر ، با آن مواجه شدند!آنها بعد ازانتقال به لیبرتی ، موفق به دیدارهای نامنظم باهم شده و مدتها بعد موفق به فرار گردیده  وبا مساعدت ارگان های بین المللی وعراقی حقوق بشری و کمک های سفارت جمهوری اسلامی در بغداد ، به کشور خود باز می گردند.
یکی ازاین برادران افزود:  عده ی زیادی  درصدد فرار هستند که سازمان با تشکیل کلاس های کامپیوتر بدون اینترنت به آنها،و مشغول کردنشان بااین کار وبا این وعده که گویا آنها پس ازآموختن کامپیوتر به اروپا اعزام می شوند ، هنوز آنها را با زندانی کردن دراتاق های کامپیوتر وقطع ارتباطشان با دیگران ، حفظ میکند !
ازنظر برادران بهادری، ترساندن افراد ازاینکه با جدایی ازسازمان با مرگ ونیستی مواجه خواهند شد، آنها را دچار دودلی و بی ارادگی میکنند ضمن اینکه به آنها گفته می شود که همه خانواده های شما در زندان و در زیر شکنجه و یا اعدام شده اند و شما در ایران پناهی ندارید! و سرنوشت شما هم در صورت مراجعت به ایران  شکنجه و اعدام است!

گفتنی است شهرام و شهروز بهادری اهل شهرستان جلفای آذربایجان شرقی که ۱۴ سال دراسارت فرقه ی رجوی بودند ، که سه شنبه هفته گذشته ۲۹ دی ماه تحویل خانواده هایشان شدند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.