تاریخ انتشار : پنجشنبه 19 تیر 1393 - 22:44
کد خبر : 819

شهردار تبریز از مردم عذرخواهی کرد

شهردار تبریز از مردم عذرخواهی کرد

به گزارش دارانیوز، صادق نجفی افزود: از این که اجرای پروژه های بزرگ عمرانی در برخی از نقاط پر تردد شهر باعث زحمت و اذیت شهروندان شده عذر خواهی می کنیم و امیدواریم با افتتاح و بهره برداری هرچه سریع تر شاهد عمران و آبادی و زیبایی و روان سازی ترافیک و حل مشکلات شهرمان

به گزارش دارانیوز، صادق نجفی افزود: از این که اجرای پروژه های بزرگ عمرانی در برخی از نقاط پر تردد شهر باعث زحمت و اذیت شهروندان شده عذر خواهی می کنیم و امیدواریم با افتتاح و بهره برداری هرچه سریع تر شاهد عمران و آبادی و زیبایی و روان سازی ترافیک و حل مشکلات شهرمان باشیم.

 645645

صادق نجفي بااشاره به استقبال گسترده شهروندان ساكن منطقه ارم از مراسم بهره برداري مركز سلامت ارم گفت: استقبال مردم از اين مراسم نشان مي دهد كه مردم منطقه چه اندازه به توسعه منطقه خود حساسيت، عشق و علاقه دارند.

شهردار كلانشهر تبريز با تقدير از اعضاي شوراي حاضر در جلسه به خاطر حضور و حمايت آنان از شهرداري در اجراي پروژه هاي اينچنيني اظهار داشت: قطعا به قولي كه به اعضاي شورا و مردم تبريز داده ام پايبندم و در طول مدت چهار سال تحولات بزرگي مخصوصا براي برخوردار كردن چنين مناطق مهمي در شهر روي خواهد داد.

شهردار تبريز با تاكيد بر توجه ويژه شهرداري و شورا به اين منطقه از تبريز تصريح كرد: اين مناطق را بايد آنچنان برخوردار كنيم كه قابل مقايسه با ساير مناطق تبريز باشند و در تمامي زمينه ها با ساير نقاط شهر برابري كنند.

نجفي با اشاره به حجم بالاي كارهاي عمراني صورت گرفته در اين منطقه و با اعلام اينكه خود بنده بارها شاهد تصادفات مرگبار در پاسدارن بودم اظهار داشت: از اولين برنامه هاي بنده اصلاح اتوبان پاسداران بوده است و در حال حاضر در اتوبان پاسداران نزديك 30 ميليارد تومان هزينه مي كنيم تا ديگر شاهد صحنه هاي مرگ شهروندان نباشيم.

وي با اشاره به معضل حاشيه نشيني در منطقه شمالي تبريز اظهار داشت: جداي از اينكه بدانيم مقصر اين قضيه چه كسي است بايد اعلام كنيم كه وجود چنين وضعيتي در شان و برازنده مردم قهرمان و شهر بزرگ تبريز نيست.

شهردار تبريز افزود: حالا كه چنين وضع ناخواسته اي در شهر بوجود آمده است وظيفه ماست كه به بهترين نحو اين مناطق را اصلاح كنيم و افراد ساكن در اين گونه مناطق نيز در محل هاي زيبايي ساكن شوند.

وي با اشاره به برنامه شهرداري تبريز در خصوص سكونتگاههاي غير مجاز اظهار داشت: با كمك وزارت راه و مسكن و استانداري آذربايجان شرقي پروژه هاي بزرگي در اين خصوص شروع شده است.

وي با اعلام آغاز احداث واحد هاي مسكوني در جوار اين پارك گفت: در جوار اين خانه سلامت حدود300-400 واحد مسكوني به صورت نمونه در طول يك سال تا يك و نيم سال احداث خواهد شد.

شهردار تبريز گفت: در نقاط ديگر هم زمين هايي خريداري شده است تا نسبت به احداث مسكن مقاوم اقدام شويد كه مي توان به احداث 1100 واحد كوچك توسط خود بخش خصوصي در منطقه طالقاني اشاره كرد.

وي با اشاره به اينكه سرانه درمان در كلانشهر تبريز ايده آل نيست گفت: در دنيا وقتي مي خواهند شهر و منطقه اي را از نظر مسائل توسعه اي ارزيابي كنند يكي از مهمترين شاخص هاي آن حوزه سلامت است كه مردم اين محل تا چه اندازه از امكانات سلامت برخورداند و در اين راستا اميدواريم بتوانيم با فعاليت هاي مراكز هفده گانه مركز سلامت شهرداري اين سرانه را بالاتر ببريم.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.