تاریخ انتشار : سه شنبه 27 آبان 1393 - 21:37
کد خبر : 3349

شکایت از پایگاه خبری تحلیلی مانداگارانا

شکایت از پایگاه خبری تحلیلی مانداگارانا

به گزارش دارانیوز:بنیادشهید وامورایثارگران شهرستان مرند به تازگی در اقدامی غیرمعمول و دور از انتظار و برجهت خلاف دیدگاه دولت مدعی راستگویی  مبنی بر عدم شکایت از رسانه ها از سایت خبری مانداگارانا به مراجع قضایی شکایت کرده است، براین اساس مدیر مسوول پایگاه خبری مانداگارانا؛ برای ارایه توضیح به واحد پلیس امنیت و تبادل

۲۳۱۰به گزارش دارانیوز:بنیادشهید وامورایثارگران شهرستان مرند به تازگی در اقدامی غیرمعمول و دور از انتظار و برجهت خلاف دیدگاه دولت مدعی راستگویی  مبنی بر عدم شکایت از رسانه ها از سایت خبری مانداگارانا به مراجع قضایی شکایت کرده است، براین اساس مدیر مسوول پایگاه خبری مانداگارانا؛ برای ارایه توضیح به واحد پلیس امنیت و تبادل اطلاعات (فتا ) دعوت شده وبعداز طی مراحل، به دادسرای شهرستان مرندارجاع داده شده است.

مهدی درخشانی مدیرمسئول پایگاه خبری مانداگارانا گفت: با توجه به وقت از قبل تعیین شده، روز سه شنبه در محل پلیس فتا حضور یافته که بیش از هرچیز برخورد محترمانه مسوول و دیگر عوامل واحد پلیس فتا مرا تحت تاثیر قرار داد.

درخشانی افزود: آنان در مورد یک خبر مبنی بر استفاده ابزاری از خانواده شهداء وبی احترامی به انها تاکی؟پرسشهایی را مطرح کردند که توضیحات لازم را در مورد خواسته شده ارایه کردم.

وی با تاکید براینکه در زمینه انتشار خبرها همگان از جمله مانداگارانا مطیع و متعهد به قانون است، اظهار داشت: پس از پاسخ به پرسشهای پلیس فتا، پرونده به مراجع قضایی ارسال ودرحال رسیدگی می باشد.

وی یادآور شد: باوجود اینکه مانداگارانا تاکنون نهایت تلاش خود را کرده است که در چارچوب قانون و حمایت از دولت و همسو با آن در راستای چندین مقاله و مطلب و تحلیل و اخبار فعالیت کند اما جای تاسف است بنیاد شهید وامورایثارگران شهرستان مرند(که رئیس این سازمان معاونت رئیس جمهور دولت اعتدال را برعهده دارد )روش تقابل را جایگزین تعامل با اهالی رسانه کرده اند که این امر به نفع هیچکس نیست .

مدیر مسوول پایگاه خبری مانداگارانا جزییات بیشتر در این زمینه را به آینده موکول کرد و گفت: برخی از مسئولین تحمل شنیدن حرف را ندارند و در بوق و کرنا می کوبند و می گویند، ظرفیت ما بالا است و انتقادها را می پذیرند، در حالی که در واقعیت اینطور نیست تحملشان کم شده است و با کوچکترین انتقادی از کوره در می روند وآن زمانی که بیشترین مطالب و مقالات حمایتی در زمینه کمک به دولت و مطالب دیگر ( در حدود ۲۰۰مورد) در سایت درج شد کسی از آقایان بخاطر پوشش این همه اخبار تشکر نکرد و آنگاه بخاطر یک خبر از این چنین آنان را برآشفته کرد که گویی حادثه ای در حال وقوع است و امیدواریم آقایان پست قبول می کنند تحمل انتقاد خود را نیزبالا ببرند …

به گفته وی، اگر چنانچه احتمالا اشکال و اشتباهی هم صورت گرفته باشد باید در فضایی به دور از جار و جنجال و رعایت شوون اصحاب رسانه مورد رسیدگی قرار گیرد چرا که بی تردید محدود کردن فعالیت رسانه ها تاثیر منفی برروی افکار عمومی خواهد داشت.

وی افزود: به عنوان یک عضوکوچک از خانواده بزرگ رسانه ای استان وشهرستان همه تلاشمان این بوده است که منطقه مستعد، هرچه زودتر عقب افتادگی ها را جبران کرده و به پیشرفتهایی که مردم شریف منطقه مستحق آن هستند نایل شود، از همین رو یکی از اولویتهای مهم ما پوشش اخبار و اطلاع رسانی به موقع از منطقه بوده است .

حال این سوال را پایگاه خبری دارانیوز از  نماینده عالی دولت در منطقه دارد، شما که مدعی آزادی بیان و رسانه ها هستید با شکایت بنیاد شهید چگونه برخورد خواهید کرد؟

مگر بخشنامه رئیس جمهور مبنی بر پس گرفتن عدم شکایت از رسانه هابه حضرتعالی و مسئولان زیردست جنابعالی نرسیده است ؟

ودیگر سوالات که به وقتش بیان خواهیم کرد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 3 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۳
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

رحمان عیسی بیگی سه شنبه , 27 آبان 1393 - 22:54

قطعا اقای باقری اقای کرمی اگه درجریان باشنداین قضیه راسریع تر حل می کنند ایشان نماینده عالی دولت هستند؟

مهرداد چهارشنبه , 28 آبان 1393 - 0:06

با سلام و خسته نباشید .
سردبیر محترم سایت وزین دارا نیوز.
اینجانب سخنگوی بنیاد شهید و امور ایثار گران نیستم. که در مورد شکایت ذکر شده اظهار نظر کنم . ولی از آنجایی که هدف مطالب نگاشته شده مشخصا دولت تدبیر و امید میباشد لازم دیدم به عنوان حامی دولت تدبیر و امید یادآوری نمایم که فرمایش جناب آقای دکتر روحانی برگ سبزی برای سیاه نمایی و تشویش اذهان عمومی نمیباشد.بی شک جنابعالی از بنده عالم تر هستید که مطالب و سمت و سوی حرکت نویسنده و سردبیر محترم مانداگارانا به چه سمتی بوده و چه هدفی را دنبال میکند. در فرصتی مناسب به این امر خواهم پرداخت.

سردبیر سایت چهارشنبه , 28 آبان 1393 - 8:40

سلام
جناب آقامهرداد؛ کاش خودرا معرفی می کردید تا نسبت به حضرتعالی شناخت بیشتری پیدا می کردیم
اما دوست گرامی هدف ازنگارش این مطلب ،علی رغم منتقد بودن برعملکرد دولت به هیچ عنوان سیاه نمایی نبوده وسوالاتی است که ذهن بنده با توجه به شناختی که ازنماینده عالی دولت درمنطقه، دراین مدت کم پیداکرده ام بود.فرمانداری که هم بومی وهم توانمند واینکه همیشه بااصحاب رسانه به بهترین شکل ممکن همکاری وتعامل داشته مشغول کرده بودرا دراین نوشته بیان کرده ام وپایگاه خبری دارانیوز براساس فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند: باید دولت را درخدمت به مردم حمایت کنیم .همین کار را خواهد کرد.