تاریخ انتشار : سه شنبه 7 دی 1400 - 20:27
کد خبر : 29650

فرماندار آتی مرند را طومارها انتخاب خواهد کرد یا والی آذربایجان شرقی ؟

فرماندار آتی مرند را طومارها انتخاب خواهد کرد یا والی آذربایجان شرقی ؟

آیاسردار خرم والی آذربایجان شرقی در انتخاب فرماندار آتی شهرستان مرند هیچ گونه نقشی ندارد!؟!؟ آنطور که در این شهرستان شنیده می شود برخی افراد به عنوان انقلابیون خودخوانده طوماری را برای انتصاب داوود_عباسی به عنوان فرماندار آتی شهرستان مرند جمع آوری به والی آذربایجان شرقی تحویل داده اند بطوری که فعالان سیاسی واجتماعی شهرستان

آیاسردار خرم والی آذربایجان شرقی در انتخاب فرماندار آتی شهرستان مرند هیچ گونه نقشی ندارد!؟!؟
آنطور که در این شهرستان شنیده می شود برخی افراد به عنوان انقلابیون خودخوانده طوماری را برای انتصاب داوود_عباسی به عنوان فرماندار آتی شهرستان مرند جمع آوری به والی آذربایجان شرقی تحویل داده اند بطوری که فعالان سیاسی واجتماعی شهرستان احساس می کنند فرماندار آتی مرند را طومار ها انتخاب خواهد کرد نه استاندار ؟
براساس شنیده های خبرنگار داراخبر در پی طومار گروه غیر رسمی و خود خوانده انقلابیون مرند برای انتصاب داوود عباسی به عنوان فرماندار آتی این شهرستان ، گروهی دیگر از شهروندان مرندی در پی جمع آوری امضاء برای ابقاء داوود گرشاسبی در سمت فرمانداری ویژه شهرستان مرند هستند .

اتفاقی که شهرستان مرند را به بسوی دوقطبی شدن عرصه سیاسی و اجتماعی سوق می دهد و اگر خرم استاندار آذربایجان شرقی کمی اقتدار داشته باشد می تواند این وضعیت را سرو سامان دهد .

خرم والی آذربایجان شرقی مسلما از لیست پیشنهادی روسای ادارات شهرستان مرند توسط گروه خود خوانده انقلابیون مرند نیز مطلع هست افرادی که خود را برای ریاست چندین اداره شهرستان جزگزینه ها معرفی کرده که علاوه بر این یکی از اعضای همین گروه خود خوانده در فایلی صوتی که در فضای مجازی دست به دست میچرخد صراحتا اعلام کرده است حساب و کتابهای مان بعد از انتصاب گزینه ما به عنوان فرماندار آتی مرند با شما ها شروع خواهد شد .

اکنون باید منتظر ماند و دید که آیا طومارها فرماندار مرند را انتخاب خواهد کرد یا خرم والی آذربایجان شرقی ؟

داراخبر پیشنهاد می کند که خرم استاندار آذربایجان شرقی با برگزاری نشست مشورتی با سازمانهای مردم نهاد دارای مجوز ، فعالین سیاسی دارای شناسنامه از احزاب سیاسی کشوربخصوص طرفداران دولت سیزدهم از نقطه نظرات آنها در مورد مسائل مهم سیاسی و اجتماعی شهرستان مرند جویا شود.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.