تاریخ انتشار : دوشنبه 12 خرداد 1393 - 15:59
کد خبر : 286

به مشکلات زیر ساختی فرهنگی شورای شهر تبریزبرمی گردد

به مشکلات زیر ساختی فرهنگی  شورای شهر تبریزبرمی گردد

به گزارش دارانیوز: در این جلسه که قرار بود صبح امروز(دوشنبه)  با حضور اعضای کمیسیون نظارت و تحقیق، مدیر سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری و مدیران فضای سبز نواحی ده گانه شهرداری و برای بررسی و تحقیق پرونده فضای سبز شهرداری برگزار شود به دلیل عدم حضور 5 نفر از اعضای 7 نفره کمیته تحقیق

a,vhd aivبه گزارش دارانیوز: در این جلسه که قرار بود صبح امروز(دوشنبه)  با حضور اعضای کمیسیون نظارت و تحقیق، مدیر سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری و مدیران فضای سبز نواحی ده گانه شهرداری و برای بررسی و تحقیق پرونده فضای سبز شهرداری برگزار شود به دلیل عدم حضور 5 نفر از اعضای 7 نفره کمیته تحقیق و نظارت و همچنین نیامدن بیشتر مدیران مناطق شهرداری برگزار نشد.   

 بابایی که به همراه اسوتچی تنها حاضر کمیسیون تحقیق در این جلسه بود ضمن انتقاد از عدم حضور همکارانش در این جلسه گفت: دعوتنامه ها از روز پنجشنبه به دوستان و همکاران ارسال شده بود و نمی دانم چرا اعضا در این جلسه شرکت نکردند.

 این عضو کمیسیون نظارت همچنین افزود: اگر ما انتظار داریم که شهرداری ما را به عنوان ناظر عالی قبول کند و وظایف نظارتی را به عنوان مهمترین وظیفه خود می دانیم باید در مورد جلسات کمیسیون تحقیق و نظارت بیشتر توجه کنیم و با عدم هماهنگی و عدم حضور، شأن شورا را در مبحث نظارت پایین نیاوریم. 

 وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حضور عاشقی مشاور شهردار، رؤسای سازمان پارک ها و فضای سبز و  همچنین مدیران حراست و بازرسی این ادارات در جلسه مذکور در باره عدم حضور هشت مدیر از مدیران مناطق ده گانه شهرداری در این جلسه گفت: نامه ها تا جایی که بنده اطلاع دارم به طور همزمان به این دوستان هم ارسال شده بود البته ما امروز نتوانستیم از دبیرخانه شورا، پیگیر قطعیت ارسال نامه ها به شهرداران مناطق باشیم.

 بابایی در خصوص واکنش خود به این عدم حضور اعضای کمیسیون عنوان کرد: بنده طی نامه نگاری با شهردار و رییس شورای شهر انتقاد خود را در این مورد کتباً ابراز خواهم کرد. 

 اسوتچی دیگر عضو حاضر در جلسه کمیسیون نظارت و تحقیق با بیان اینکه اعضای شورای چهارم در جلسات اصلی شورا  با تأخیر حاضر می شوند اظهار داشت: اینکه اعضا کمیسیون تحقیق نظارت در این جلسه حضور نیافته اند و یا اعضا در جلسات اصلی تأخیر دارند به یک سری مشکلات در زیر ساخت های فرهنگی  شورای شهر تبریز بر می گردد و نتیجه اش هم عدم تشکیل جلسه کمیسیون نظارت است در حالیکه همه ما می گوییم وظایف نظارتی مهم ترین وظایف ماست.

وی در پاسخ به این سؤال که واکنش وی نسبت به عدم حضور مدیران شهرداری و اعضای شورا چه خواهد بود، گفت: ما مسؤل نیامدن و عدم حضور اعضای کمیسیون تحقیق و نظارت شورا هستیم و نه مسؤل عدم حضور مدیران شهرداری در این جلسه. سعی ما بر این است که دلیل عدم شرکت اعضای کمیسیون را در این جلسه جویا شویم.

حاجی زاده سخنگوی شورا و یکی دیگر از اعضا کمیسیون نظارت شورا در پاسخ به غیبت خود در جلسه امروز گفت: بنده به خاطر مشکلات شخصی نتوانستم در این جلسه شرکت کنم. 

وی در خصوص غیبت دیگر اعضای کمیسیون در جلسه امروز گفت: از آقای چمنی و خانم خاماچی اطلاعی ندارم اما تا جایی که می دانم  آقایان شهین باهر و شیری آذر در مسافرت هستند و در جلسه دیروز شورای شهر نیز حضور نداشتند.

حاجی زاده در پاسخ به این پرسش که چرا با اینکه می دانستید برخی از اعضا در مسافرت هستند و نخواهند آمد جلسه را کنسل نکردید گفت: به نظر من این بر عهده دبیر کمیسیون نظارت بود که باید در مورد حضور اعضا پیگیری می کرد و در صورت اطلاع از عدم حضور این همکاران، جلسه را به زمان دیگری موکول می کرد

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.