تاریخ انتشار : یکشنبه 6 مهر 1393 - 21:36
کد خبر : 2271

هزینه‌های سفرهای خارجی اعضای شورای تبریز را شورا پرداخت می‌کند

هزینه‌های سفرهای خارجی اعضای شورای تبریز را شورا پرداخت می‌کند

به گزارش دارانیوزبه نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، شهرام دبیری در صحن علنی شورای اسلامی شهر تبریز با تقدیر از اقدام و ابتکار ارزنده شهردار تبریز در برگزاری هفته نکوداشت اظهار کرد: باید از نجفی شهردار تبریز تقدیر بنماییم زیرا شاهد بودیم که توصیه‌های اعضای شورا به شهرداری و مسائلی که اعضای شورا مطرح

index70به گزارش دارانیوزبه نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، شهرام دبیری در صحن علنی شورای اسلامی شهر تبریز با تقدیر از اقدام و ابتکار ارزنده شهردار تبریز در برگزاری هفته نکوداشت اظهار کرد: باید از نجفی شهردار تبریز تقدیر بنماییم زیرا شاهد بودیم که توصیه‌های اعضای شورا به شهرداری و مسائلی که اعضای شورا مطرح کردند در برگزاری هفته نکوداشت رعایت شد و برنامه‌های خوبی در این هفته اجرا شد.

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به اینکه تمام مسئولان استان از اقدام شهرداری تبریز تقدیر کردند، گفت: سالانه نزدیک یک میلیارد توریست در دنیا به سیاحت و گردش می‌پردازند و در نتیجه درآمد هزار میلیارد دلاری حاصل از جهانگردی نصیب مناطق جاذب برای توریست‌ها می‌شود در حالی که استان و شهر تبریز از این مسئله نصیب زیادی ندارد.

 دبیری با تاکید بر اینکه زیرساخت‌های لازم برای احیای گردشگری و جذب توریست در شهر باید آماده شود، گفت: یکی از مهم‌ترین راه‌های جذب درآمد برای شهر توجه به توریسم و توسعه گردشگری است.

دبیری با اشاره به حضور توریست‌های درمانی از کشورهای آذربایجان، عراق و نخجوان برای کسب خدمات درمانی به تبریز مراجعه می‌کنند، گفت: باید با برنامه‌ریزی و بسترسازی مناسب بتوانیم از این امکان به نفع شهر و شهروندان تبریزی بهترین استفاده را بکنیم.

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به اینکه توریسم یک منبع درآمد پایدار است و در اشتغالزایی نقش بسیاری دارد، گفت:  افزایش تعداد توریست و گردشگر در تبریز را می‌توان از تکمیل ظرفیت تمام هتل‌ها در سطح شهر فهمید به طوری که تا آخر آبان ماه ظرفیت هتل‌های تبریز تکمیل شده است.

دبیری با اشاره به اینکه تعداد آثار ثبت شده تبریز بیشتر از اصفهان است گفت: اصلی‌ترین مسئله ما در جذب توریست و گردشگر شناشاندن درست تبریز و توانمندی‌های آن را به مردم کشور و جهانیان است تا بتوانیم در جذب توریست موفق باشیم.

وی در خصوص سفرهای خارجی اعضا شورا نیز، بیان داشت: سفرهای خارجی اعضاء شورا که در قالب ماموریت صورت می‌گیرد و هزینه‌های آن از طریق شورای شهر پرداخت می‌شود باید با طی مراحل اداری اتفاق بیفتد و اعضا قبل از سفر فرم‌های مربوطه را اخذ و تکمیل کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به هفتم مهرماه،  روز ملی آتش‌نشانی و ایمنی اظهار کرد: هدف از انتخاب این روز به عنوان روز ملی ایمنی و آتش‌نشانی تبدیل ایمنی به فرهنگ است.

وی افزود: از تمام امدادگران و ماموران آتش‌نشانی تقدیر می‌کنیم که با شغل انسانی خود با به خطر انداختن جانشان، جان انسان‌ها را از خطر نجات می‌دهند.

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز با تاکید بر رعایت آیین نامه داخلی شورا از اعضا شورای اسلامی شهر درخواست نمود با رعایت وقت سخنرانی‌ها و رعایت نوبت و وقت باعث سرعت‌گیری کارهای شورای شهر شوند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.