تاریخ انتشار : سه شنبه 28 تیر 1401 - 9:47
کد خبر : 30604

مصحلت اندیشی یا معامله برسر پست خواهرزاده ؟

مصحلت اندیشی یا معامله برسر پست  خواهرزاده  ؟

به گزارش داراخبر،علی امامعلیزاده-رضانظری شهردار مرند قبل از انتخاب به عنوان شهردار این شهر کهن در جلسه با اعضای شورای شهر اعلام کرده بود که بسیاری از سرمایه گذاران منتظرند تا این جانب به عنوان شهردار مرند انتخاب شوند تا دراین دیار سرمایه گذاری نمایند ؟ اعضای فرهیخته شورای شهر مرند هم به این امید

به گزارش داراخبر،علی امامعلیزاده-رضانظری شهردار مرند قبل از انتخاب به عنوان شهردار این شهر کهن در جلسه با اعضای شورای شهر اعلام کرده بود که بسیاری از سرمایه گذاران منتظرند تا این جانب به عنوان شهردار مرند انتخاب شوند تا دراین دیار سرمایه گذاری نمایند ؟
اعضای فرهیخته شورای شهر مرند هم به این امید که با انتخاب نظری سرمایه گذاران بسوی مرند رهسپارخواهند شد وی را به عنوان شهردار مرند انتخاب کردند اکنون نزدیک به یک سال از آن انتخاب و جلسات می گذرد وکثیری از اعضای شورای شهر از انتخاب خود پشیمان هستند ؟

سید باقر حجازی مفسر نهج البلاغه در متینگ های تبلیغات انتخابات خویش چندی قبل از سوی برخی اعضای شورای شهر ماموریت یافته بود که سئوالات استیضاح شهردار نظری را به هئیت رئیس شورای شهرتحویل دهد تا موضوع سوال از شهردار وارد فاز عملیاتی گردد .
موضوع سوال از شهردار مصاف گشته بود با تغییر پست خواهر زاده این عضو شورای شهر ، بطوری که شنیده های داراخبر حکایت می کند #نظری خواهرزاده را از مسئولیت باغ رضوان سلب نموده و به عنوان کارگر واحد کارخانه آسفالت به وی ابلاغ داده بود .

با داغ شدن مسئله سئوال از شهردار و حضور سید باقر حجازی در جمع موافقان استیضاح ، نظری حکم صادره خود را برای خواهرزاده این عضو شورای اسلامی شهررا پس گرفت و دوباره وی را به عنوان مسئول باغ رضوان برگزید.

اکنون برای خبرنگار داراخبر این سوال پیش می آید آیا کسی که در میان مردم کتاب مقدس نهج البلاغه را تفسیر می کرد به چه معیار و اساسی موضوع سوال از شهردار مرند را ادامه نداد ؟ آیا مصلحت شهر و شهروندان مرندی را در نظر گرفت یا …؟

سید باقر حجازی تاکنون هیچ نشستی با خبرنگاران و فعالین رسانه ای در موضوع عملکرد خویش در شورای شهر نداشته و گویا دراین راستا واهمه دارد در پیشگاه دوربین با مردم سخن بگوید ؟

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.