بیمارستان امام رضا میزبان غرفه‌ی اهدای عضو

تاریخ انتشار : سه شنبه 10 بهمن 1402 - 21:08

داراخبر/سفیران انجمن اهدای عضو ایرانیان شعبه تبریز با هدف ترویج فرهنگ اهدای عضو به مدت دو روز در مرکز امام رضا(ع) تبریز مستقر شد.

به گزارش داراخبر،به میزبانی مرکز آموزش درمانی امام رضا(ع) تبریز و به همت واحد پیوند و فراهم آوری اعضا معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز، کارشناسان این واحد جهت ثبت نام و صدور کارت اهدا عضو به مدت دو روز در این مرکز مستقر شدند.

بنا به همین گزارش: درراستای ترویج فرهنگ اهدا عضو آشنایی بیشتر خانواده ها با این مهم و از بین بردن برخی باورهای غلط نسبت به این موضوع کارشناسان مربوطه این واحد  به مدت دو روز از ساعت ۱۴- ۱۷ در قسمت ورودی بخش های بستری مرکز آموزش درمانی و تحقیقاتی امام رضا(ع) تبریز حضور یافتند که با استقبال خوب از سمت مراجعین و همکاران مواجه شد .

شایان ذکر است این اولین غرفه‌ای بود که بهمن ۱۴۰۲ در بیمارستان امام رضا ، همچنان مورد لطف و عنایت مردم عزیز تبریز قرار گرفت. با توزیع ۱۰۰ بروشور آموزشی و ثبت نزدیک به ۱۵۰ کارت اهدای عضو شاهد حضور پررنگ مردم در این غرفه بودیم همچنین نیروی پلیس انتظامی و اورژانس ،هلال احمر ،کادر درمان هم از این رویداد استقبال کردند و با دریافت کارت به خانواده ی بزرگ اهدای عضو ایران پیوستند.

گفتنی است: این انجمن  با هدف اصلی ترویج فرهنگ اهداء عضو وبا شعار« یکی بود، هنوزم هست »  فعالیت می کند و افراد داوطلب می توانند از دو طریق نسبت به دریافت کارت اهدا عضو ثبت نام کنند.
روش اول  ارسال کد ملی به شماره ۳۴۳۲
و ارسال کد ملی در سایت ehdacenter.irروش دوم مراجعه به سایت