• تاریخ انتشار خبر : جمعه 25 شهر 1395 | کد خبر : 17629 | ساعت : ۰۱:۵۷:۴۲
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  داراخبر گزارش می دهد:
  چرا نمایشگاه پاییزه در مرند برگزار نمی شود
  داراخبر،مردم هرسال منتظر برگزاری نمایشگاههای پاییزه برای تهیه کیف وکفش ولوازک والتحریر فرزندان دلبند خود با قیمت پایین بدلیل مشکلات اقتصادی هستند اما فارغ از اینکه بدانند مسئولان مربوطه درخواب عمیقی بسر می برند.

  ۱۳۹۴۰۶۱۷۰۹۵۴۲۳۲۲۱۶۰۴۶۵۶۴به گزارش داراخبر،هر ساله در سراسر کشور همزمان با بازگشایی مدارس نمایشگاه پاییزه در سراسر کشور برگزار می شود و تمام اقلام مصرفی مدارس از جمله کیف، کفش، پوشاک و لوازم‌التحریر به صورت مستقیم برای استفاده هموطنان در این نمایشگاهها عرضه می شود. و عمده محصولات عرضه شده معمولا با تخفیف ۱۰ الی ۳۰ درصد می باشد.

  در سالهای گذشته هر ساله در شهرستان مرند نیز در مکانهای مختلف این نمایشگاه برگزار می شد. مردم نیز مانند هرسال، منتظر برگزاری این نمایشگاه بودند و حتی بعضی ها برای خرید اقلام مورد نیاز خود تا آخرین روزهادر سالهای گذشته نیز خرید نکردند و بدلیل این ناهماهنگی ، تعدادی نیز هنوز مشغول خرید برای دانش آموزان خود بودند وامسال نیز منتظر برگزاری نمایشگاه هستند اما انگار امسال نیز برگزار نخواهدشد..

  نارضایتی مردم مرند از عدم برگزاری نمایشگاه پاییزه دراین چند سال

  علی کریمی که در حال خرید کیف برای فرزندش است از اینکه نمایشگاه پاییزه چند سالی می شود در مرند برگزار نشده ابراز ناراحتی می کند و می گوید: متاسفانه چند سالی هست که نمایشگاههای پاییزه وبهاره در مرند برگزار نمی شود ومردمی که منتظر برگزاری چنین نمایشگاههای هستند تا برای فرزندان خود کیف وکفش تهیه کننداما انگار باز امسال نیز برگزار نخواهد شد. .

  وی دلیل عدم برگزاری نمایشگاه را نمی داند ومی گوید : کاش مسئولان بطور شفاف عدم برگزاری چنین نمایشگاههای را به مردم اعلام کنند متاسفانه این چندمین سال هست که نمایشگاه برگزار نمی شود.

  کریمی معتقد هست بدلیل عدم برگزاری نمایشگاه قیمت بسیاری از اجناس  بالا بوده و مردم توان تهیه کیف وکفش ولوازم التحریر را برای فرزندان خود ندارند .

  ۸۲۲۱۷۷۲۲-۷۰۹۹۳۵۰۰

   فاطمه عباسی نیز یکی از کسانی است که به همراه مادرش در حال خرید لوازم التحریر و دیگر مایحتاج مدرسه خود است . وی می گوید اگر نمایشگاه برگزار می شد قطعا قیمت لوازم التحریر وکیف وکفش بسیار مناسب بود ومردم می توانستند آنها را تهیه کنند

  این دانش آموز می گوید : وقتی مغازه دارها می بینند چندین سال هست که چنین نمایشگاههای در شهرستان برگزار نمی شود وسایل مانده درسالهای قبل خودرا نیز با قیمت بالای به مردم که توان خرید را ندارند می فروشند ومردم هم مجبور به خرید کالای بی کیفیت می باشند .

   وی از اداره صنعت ومعدن وتجارت می خواهد که نظارت بیشتری بر فعالیت واحدهای صنفی در سطح شهر داشته باشد و با متخلفین برخورد جدی نماید.

  این چند سالی هست که در مرند نمایشگاههای پاییزه وبهاره برگزار نمی شود وکسی هم پاسخگویی عدم برگزاری نیست وامیدواریم مسئولان در این وضعیت اقتصادی به یاد مردم باشند .

   

   

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. همشهری   شهریور 26, 1395  

   با سلام وتشکر از فرماندار زحمتکش ودلسوز شهرمان که در این مدت کم مشکل ودرد اصلی شهرمرند را به خوبی دانسته اند ومخلص کلام ان اینکه اشتغالزایی است وبا توجه به زمینه کشاورزی وصنعتی وگردشگری مناسب منطقه این معضل حل شدنی است که با کلنگ زنی کارخانه الیاف شیشه ای وفاز ۲خاک چینی وتوجه ویزه به صنایع تبدیلی کشاورزی نظیر فراوری وبسته بندی پسته وزعفران وزردالو واحداث کارخانجات روغن وقند وافتتاح سیلو وپیگیری اقدامات فرماندار قبلی مبنی بر برگزاری اولین همایش توسعه وفرصتهای سرمایه گذاری در مرند که میتواند سکوی پرتاب منطقه باشد وهمچنین پیگیری ویژه طرحهایی چون منطقه ویژه وگمرک مرند -ورزشگاه فراموش شده مظلوم مرند-بیمارستان جدیدشهرک ولیعصر وراه اندازی اداراتی چون استاندارد وتحقیقات صنعتی-خانه صنعت واداره میراث فرهنگی و… اتمام هرچه سریعتر بهسازی قتلگاههای مرند-جلفا ومرند-ایواغلی وشروع کارهای اجرایی ازادراه تبریز-مرند-بازرگان وکمک به احداث هتل پنج ستاره با مشارکت بخش خصوصی نظیر ترکیه در بهترین نقطه شهر بکه به زباله دان اهن قراضه در ورودی شهر تبدیل شده وتوجیه اقتصادی بالایی دارد(محل راهدار خانه پیام)وراه اندازی موزه شهر ودیگر مسایل جنبی گردشگری چون قطعیت روستاهای گردشگری چون زنوزق-عیش اباد-پیام -سیوان وماهار و…راه اندازی کاروانسرای پیام ومجتمع روبروی پلیس راه مرندوگسترش صنایع دستی شهرستان وراه اندازی شهرک مبل وخودرو و… وتجهیز بیمارستان حجت به ام ار ای وپد هلی کوپتر و… وراه اندازی هرچه سریعتر دانشکده فنی وشروع کارهای احداث ساختمان جدید برای مجتمع سلامت واداره پست وپایگاه انتقال خون و…واز همه مهمتر اب رسانی هرچه سریعتر به دشت تشنه مرند از ارس

  رایتل عقیق سافت تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب