• تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 11 تیر 1396 | کد خبر : 22198 | ساعت : ۰۲:۰۱:۴۷
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  معاون استاندار آذربایجان شرقی وفرماندار ویژه شهرستان مرندخبرداد:
  اعطای ۵۰ میلیارد تومان تسهیلات به واحد های تولیدی شهرستان مرند
  داراخبر،علیار راستگو در جلسه بررسی مشکلات واحد های تولیدی چینی و سرامیک با اشاره به حمایت دولت تدبیر و امید گفت: در سال گذشته بیش از ۵۰ میلیارد تومان تسهیلات از محل اعتبارات بانکها به واحد های تولیدی نیمه فعال و دارای مشکل اعطاء کرده است.

  به گزارش داراخبر،علیار راستگو در جلسه بررسی مشکلات واحد های تولیدی چینی و سرامیک با اشاره به حمایت دولت تدبیر و امید گفت: در سال گذشته بیش از ۵۰ میلیارد تومان تسهیلات از محل اعتبارات بانکها به واحد های تولیدی نیمه فعال و دارای مشکل اعطا شده است .

  وی با اشاره به همکاری بانک های عامل شهرستان با واحد های تولیدی افزود: خوشبختانه بانک ها در خصوص اعطای تسهیلات با واحد های تولیدی همکاری خوبی داشته اند .

  راستگو در ادامه با بیان اینکه متاسفانه برخی از واحد های تولیدی کوچک در شهرک صنعتی مستقر نیستند بیان داشت: طبق تعریف نظام جمهوری اسلامی ایران حوزه صنایع و واحد های تولیدی باید در شهرک صنعتی مشغول به کار شوند ولی در اطراف شهر یا روستا ها فعالیت دارند که باعث بروز مشکلاتی شده است .

  معاون استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه در سه ماه سال جاری تسهیلات خوبی به واحد های تولیدی اعطا شده است گفت: بیش از یک میلیارد تومان از محل صندوق کار آفرین تسهیلات برای واحد های تولیدی در جهت رفع موانع و مشکلات اعطا شده است .

  نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به نیاز مبرم بر راه اندازی خانه صنعت و معدن گفت: با وجود ۱۹۰ واحد تولیدی در شهرستان را ه اندازی خانه صنعت و معدن ضروری است و این موضوع می تواند باعث رفع بسیاری از مشکلات شود.(سایت فرمانداری مرند)

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  رایتل عقیق سافت تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب