• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 12 تیر 1396 | کد خبر : 22231 | ساعت : ۲۲:۵۵:۰۵
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس دهم در تبریز؛
  تا سال ۱۴۰۰ جمعیت سالمندی ایران به ۱۴ درصد می‌رسد
  داراخبر،عزیزی با اشاره به روند رو به رشد جمعیت سالمندی ایران، عدم تدبیر برای ارائه‌ی امکانات به سالمندان را مساوی با بروز بحران در آینده دانست.

  به گزارش داراخبر،عبدالرضا عزیزی صبح امروز در همایش بین‌المللی سالمندی جمعیت و پیامدهای مرتبط با سیاست‌گذاری که با حضور ۲۰ چهره بین‌المللی فعال در حوزه سالمندان و مسئولین در هتل کایا تبریز برگزار شد، ابراز کرد: در سال ۱۴۰۰با ۱۴درصد جمعیت سالمندی در کشور روبرو خواهیم بود و باید تدابیر اساسی در این حوزه اتخاذ کنیم.

  رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس دهم با اشاره به موج سالمندی در کشور اظهار داشت: با توجه به این موج سالمندی، برخورداری از خدمات و حمایت‌های مالی و سلامتی حق مردم است؛ ۴۰میلیون نفر در کشور بیمه هستند اما مستمری بازنشستگی برای بازنشستگان کافی نیست.

  وی بیمه رایگان را جزو طرح‌‌های مهم سلامت دانست وافزود: این مسئله بسیار خوب است اما شاید در آینده هم کسی بر سر کار بیاید که مانند ترامپ این طرح را ادامه ندهد، باید این طرح پایدار شود و فاصله زیادی با این موضوع داریم.

  نماینده مردم شیروان با بیان اینکه حدود ۱۵میلیارد دلار سالانه به مردم یارانه پرداخت می‌شود، خاطرنشان ساخت: تنها جایی که این یارانه خوب هزینه شد بخش سلامت بوده است و مردم ما امروز دغدغه دارو و هزینه‌های درمانی آن را ندارند.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  رایتل عقیق سافت تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب