• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه 20 تیر 1396 | کد خبر : 22336 | ساعت : ۲۳:۰۳:۴۵
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان مرند:
  آماده ارائه تسهیلات کم بهره در اختیار شرکتهای دانش بنیان هستیم
  داراخبر،راستگو معاون استاندار آذربایجان شرقی در جلسه کمیته اقتصاد دانش بینان گفت: صنایع دانش بنیان صنایعی است که باید سرمایه گذاری به ابداع و نوآوری اختصاص یابد و مدیریت به صورت علمی صورت گیرد .

  به گزارش داراخبر،علیارراستگو معاون استاندار آذربایجان شرقی در جلسه کمیته اقتصاد دانش بینان گفت: صنایع دانش بنیان صنایعی است که باید سرمایه گذاری به ابداع و نوآوری اختصاص یابد و مدیریت به صورت علمی صورت گیرد

  وی افزود: اقتصاد دانش بنیان به عنوان یکی از مهم ترین زمینه های توسعه فناوری های مورد استفاده در بخش صنعت و تولید، با مشارکت مراکز تحقیقاتی، علمی و حمایت های مناسب مسئولان زمینه لازم برای شکوفایی اقتصادی کشور را فراهم می کند.

  معاون استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر همکاری ادارات با شرکت های دانش بنیان بیان داشت: ادارات صنعت معدن، جهاد کشاورزی ،دانشگاه ها وظیفه سنگین در قبال اقتصاد دانش بنیان دارند و در این زمینه تلاش مضاعفی انجام دهند .

  وی افزود: تشکیل کمیته های دانش بنیان در راستای تحقق رویکرد اقتصاد مقاومتی و با توجه به ظرفیت های بزرگ اقتصادی، تولیدی، کشاورزی بیش از پیش در شهرستان احساس می شود که باید اهمیت زیادی داده شود.

  وی با اعلام حمایت از شرکت های دانش بنیان افزود: آماده ارائه تسهیلات و رفع مشکلات برای شرکتهایی که در زمینه دانش بنیان فعالیت دارند هستیم.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  رایتل عقیق سافت تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب