• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه 3 مرد 1396 | کد خبر : 22511 | ساعت : ۰۲:۰۲:۴۸
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  فرمانده سپاه عاشورا در مراسم تودیع و معارفه‌‌‌ی رئیس سازمان بسیج اساتید استان؛
  در تنویر دیدگاه‌‌‌‌های رهبری کوتاهی شده است/ عده‌‌ای شهادت‌‌‌طلبی را بد معنا کرده‌‌اند/ اساتید دانشگاهی سرداران جنگ نرم هستند
  داراخبر،سردار کریمیان گفت: دشمنان نظام برای جلوگیری از تحقق آرمان‌‌ها و اهداف انقلاب شبهه‌‌افکنی می‌‌‌کنند و در مقابل ما به نحو شایسته فرامین و دیدگاه‌‌های ولایت فقیه را تنویر نمی‌‌‌کنیم.

  به گزارش  داراخبر،سردار غلام عسکر کریمیان ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه‌‌ی رئیس سازمان بسیج اساتید آذربایجان‌‌‌‌شرقی که در تالار شهریار دانشگاه تبریز برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره‌‌ی شهیدان انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، مدافعان حرم آل الله و شهید مهدی باکری، ابراز داشت: به جهت نوع کار و میزان اثر بخشی، اعتقاد ما بر این است که علاوه بر پیش روندگی باید پیش برندگی هم باشد و نیروها لوکوموتیو مانند با روحیه انقلابی در جهت انقلابی عمل کنند.

  وی ادامه داد: اساتید دانشگاهی سرداران جنگ نرم هستند و آن‌‌ها می‌‌باشند که با نقش آموز، جنگ نرم را به سوی اهداف راه یابی می‌‌کنند.

  فرمانده سپاه عاشورا با بیان اینکه ما در حال حاضر مورد همجوم دشمن و شبیخون فرهنگی‌شان قرار گرفته‌‌‌‌‌ایم، خاطرنشان ساخت: وظیفه‌ی دیگر اساتید گفتمان سازی مخصوصا در امر تنویر افکار عمومی با محوریت مقام معظم رهبری می‌‌‌‌‌باشد که متاسفانه در این مورد غفلت باعث شده تا ضرر و زیان زیادی ببینیم.

  وی تاکید داشت: بحث گفتمان سازی یکی از وظایف اصلی سازمان بسیج اساتید است، در بحث اقتصاد مقاومتی، پروژه شفابخشی است که به دلیل کوتاهی در تبیین و تنویر با مشکلاتی مواجه شدیم.

  سردار کریمیان تولید قدرت برای رهبری را یکی از عوامل اقتدار این کشور دانست و بیان کرد: دشمن با ایجاد ذهنیت‌‌‌‌های مختلف و شبهه، درصدد کند کردن حرکت انقلاب و متوقف کردن آن است؛ اگر بخواهیم در امنیت کامل به سر ببریم، باید بسترهای رشد و امنیت را ایجاد کنیم که تولید قدرت یعنی تولید قدرت بازدارندگی.

  وی متذکر شد: یکی از عامل وحدت و انسجام، حضور مردم در صحنه و همکاری با رهبری است که باید از پایه‌‌‌‌های اصلی این اقدام صورت گیرد، حضرت آقا می‌‌‌‌فرمایند ما بیش از هر زمانی به وحدت نیازمندیم و هر گاه ندایی تفرقه آمیز از گلویی بیرون آید آن گلو خائن است.

  فرمانده سپاه عاشورا مقایسه بین دولت و رهبری را یکی از خطرناک‌‌‌ترین مقایسه‌‌ها تلقی و تصریح کرد: بعضی‌‌ها داشتن روحیه استکبار ستیزی و شهادت طلبی را بد معرفی کرده‌‌‌اند و می‌‌‌‌گویند خودمان را در میدان نبرد به خطر می‌اندازیم، شهادت طلبی یعنی اینکه ما تا پای جان، برای ایستادگی انقلاب اسلامی خواهیم ایستاد.

  وی با بیان اینکه خوب است دیپلمات‌‌هایمان روحیه بسیجی داشته باشند، خطاب به اساتید گفت: شما به دلیل میزان نخبگی و اثر بخشی برای رهبر انقلاب یاور جمع کنید و پیروز از میدان آیید، شما مطالبه گران در عرصه تولید باشید، نظام ما در مرحله‌‌‌‌‌‌ای است که باید اسلامی شود، و اگر اسلامی نشود نباید انتظار جامعه اسلامی داشته باشیم.

  رزمنده دوران دفاع مقدس با اعلام اینکه هنوز از مرحله دوم یه مرحله سوم انقلاب پای نگذاشتیم و عقبیم، تشریح کرد: باید نظام ما مستحکم باشد، بدون عدالت هم بعید است که نظامی پا بر جا باشد؛ با شعار هیهات من الذله با پیام عاشورایی حرکت می‌‌‌کنیم و اگر آرمان‌‌‌ها را فراموش کنیم هرگز نمی‌‌‌توانیم به نتیجه برسیم و این مفهوم جنگ طلبی نیست و در این مورد نیز مقام معظم رهبری فرمودند که ما جنگ طلب نیستیم ولی اگر کسی بیش از اندازه حرکت کند دهانش را می‌‌‌شکنیم.

  وی افزود: فهمیدیم که اگر امام حسن مجتبی(ع) به اندازه تعداد انگشتان دست یاور داشت، هرگز با یزیدیان زمان بیعت نمی‌‌‌کرد؛ بحث پیروی از ولایت نه تنها در زبان، بلکه در عمل باید اتفاق بیفتد، هر زمان صحبت‌‌‌های ایشان را گوش دادیم و فهمیدیم و به موقع عمل کردیم و پیروز شدیم.

  فرمانده سپاه عاشورا با تبریک انتخاب جدیری به عنوان رئیس سازمان بسیج اساتید استان، اظهار کرد: چتر بسیج اساتید به اندازه‌‌‌ای بزرگ است که همه می‌‌توانند زیر آن حضور یابند، مهم این است که با اخلاص و توکل و توسل، می‌‌توانیم به آرمان‌‌های انقلاب اسلامی دست یابیم.

  وی در پایان بیان داشت: امروز انقلاب اسلامی دست همه مستضعفین جهان را گرفته است و ما نخواهیم گذاشت که پرچمی که امام و شهدا برافراشته، بخوابد؛ امیدواریم بسیج اساتید بیش از پیش با همکاری و رفاقت کار را پیش ببرند.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  رایتل عقیق سافت تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب