• تاریخ انتشار خبر : پنجشنبه 5 مرد 1396 | کد خبر : 22528 | ساعت : ۰۲:۰۱:۳۲
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  سرپرست معاونت گردشگری کشور خبر داد:
  نمایشگاه بین المللی گردشگری امسال در تبریز برگزار خواهد شد
  داراخبر: دبیر ستاد ملی سیاست گذاری تبریز ۲۰۱۸ و سرپرست معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از برگزاری نمایشگاه بین المللی گردشگری در تبریز خبر داد.

  به‌گزارش داراخبر، میرهادی قره‌سید رومیانی در جلسه مشترک وزرات ورزش و جوانان و ستاد برنامه ریزی و اجرایی تبریز ۲۰۱۸ که امروز صبح ۵ مرداد در محل استانداری برگزار شد، با اعلام این خبر افزود: برگزاری نمایشگاه بین المللی گردشگری در تبریز زمینه حضور فعالان صنوف گردشگری از کشورهای مختلف را فراهم خواهد نمود که ثمرات ارزشمندی خواهد داشت.
  وی از سازمان میراث فرهنگی به عنوان نهاد تسهیل کننده و حمایت محور یاد کرد و عنوان کرد: در زمان حضور دکتر سلطانی فر در سمت ریاست سازمان میراث فرهنگی کشور، رویداد مهم تبریز ۲۰۱۸ محقق شد و امروز شاهد آن هستیم که ایشان در وزارت ورزش و جوانان اهتمام ویژه ای به این مقوله فراملی داشته اند و این گردهمایی ارزشمند نشان از تدبیر ایشان دارد.
  وی از وزارت ورزش و جوانان با دلیل تبیین برنامه های خود با محوریت تبریز ۲۰۱۸ قدردانی کرد و افزود: وزارت ورزش و جوانان با برگزاری برنامه های ورزشی بین المللی و ملی توسط فدراسیون ها در تبریز نگاه ها را بیش از پیش به سمت این کهن شهر معطوف خواهد کرد.
  رومیانی گفت: تقویم برنامه های تبریز ۲۰۱۸ در حال تکمیل است و باید در اجرای این مهم اولویت بندی کنیم. تبریز محور برنامه ها است و دیگر شهرستان های استان نیز با محوریت تبریز میزبان رویدادها خواهند بود.
  سرپرست معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در خاتمه افزود : امسال تصمیم گرفته ایم تا نمایشگاه بین المللی گردشگری را در تبریز برگزار نماییم، زیرا این نمایشگاه با محوریت اقتصادی و توسعه گردشگری می تواند در معرفی و بالفعل کردن ظرفیت ها و پتانسیل های این کهن شهر به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی نقش مهمی ایفا نماید.

   

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  رایتل عقیق سافت تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب