• تاریخ انتشار خبر : شنبه 7 مرد 1396 | کد خبر : 22545 | ساعت : ۰۲:۰۳:۰۳
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  به همت اداره کل میراث فرهنگی استان:
  کارگاه آموزشی آداب تشریفات، پذیرایی و معاشرت در محیط کار برگزار شد
  داراخبر: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از برگزاری کارگاه آموزشی آداب تشریفات، پذیرایی و معاشرت در محیط کار، ویژه کارکنان اداره کل راه آهن استان خبر داد.

  به گزارش داراخبر، مرتضی آبدار  با اعلام این خبر خاطر نشان کرد: امروزه مبادی شهر بیان کننده و شناسنامه عینی هویت و شخصیت شهر به حساب می‌آید و اولین نقاطی هستند که بیشتر گردشگر با آن برخورد دارند بخش عمده تصویر شهر، در لحظه ورود به شهر شکل می‌گیرد، لذا پرداختن به مسئله ورودی شهر و توجه به کیفیت برخورد امری اجتناب ناپذیراست.
  وی افزود: با توجه اهمیت مسیر ریلی به عنوان یکی از مبادی اصلی و پرتردد در جا به جایی گردشگر و توجه به رویداد مهم تبریز ۲۰۱۸ برگزاری دوره آموزشی برای کارکنان مستقر در ورودی و خروجی این مبادی در دستور کار قرار گرفته است.
  آبدار گفت: این کارگاه آموزشی در راستای اجرایی شدن توافق نامه فی مابین اداره کل میراث فرهنگی و اداره کل راه و آهن استان به منظور آمادگی برای رویداد بزرگ تبریز۲۰۱۸ ویژه کارشناسان، کارکنان مستقر در مبادی ورودی و خروجی، نیروهای تشریفات، خدمات و رانندگان وسایل نه در مجموعه راه آهن استان آذربایجان شرقی برگزار شد.
  مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی اظهار کرد: از اهداف آموزشی این کارگاه می توان به آشناسازی کارکنان در خصوص اهمیت تبریز ۲۰۱۸، توانمندسازی آنها در برخورد صحیح با گردشگران داخلی و خارجی و آشنا سازی با آداب و تشریفات اداری اشاره کرد.
  او بیان کرد: وظایف فردی در قبال رویداد تبریز ۲۰۱۸، اخلاق حرفه ای و الگوهای رفتاری در گردشگری، آداب و نحوه استقبال و بدرقه مسافران، آداب تشریفات و پذیرایی در محیط اداری و آموزش عملی نحوه سرو نوشیدنی ها، غذا و … از جمله مطالبی بود که در این کارگاه تدریس و ارائه شد.
  گفتنی است کارگاه آموزشی آداب تشریفات، پذیرایی و معاشرت در محیط کار ویژه کارکنان اداره کل راه و آهن آذربایجان شرقی در طی دو روز ۳ و ۵ مرداد در محل ساختمان آموزش و تحقیقات اداره کل راه آهن استان برگزار شد.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  رایتل عقیق سافت تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب