• تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 8 مرد 1396 | کد خبر : 22575 | ساعت : ۲۳:۰۸:۵۴
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  معاون خدمات شهری شهرداری تبریز خبر داد:
  تعیین شعبه ویژه رسیدگی به جرایم سد معابر خودرویی با هماهنگی دادستان تبریز
  داراخبر: معاون خدمات شهری شهرداری تبریز گفت: پیرو هماهنگی با دادستان تبریز مبنی بر ساماندهی سد معابر خودرویی شهر مانند وانت بارهای عرضه میوه در نقاط مختلف شهر موجب تشدید ترافیک، بروز تصادفات و بی سامانی در فضای شهری می شود، مقرر شد بر همین اساس شعبه ویژه ای مبنی بر ساماندهی و کنترل این موارد به شکل خاص اقدام شود.

  به گزارش داراخبر، علی مدبر با بیان این مطلب افزود: جلسه هماهنگی و تصمیم گیری درارتباط با کنترل بی رویه سد معابر خودرویی و مشاغل سیار مزاحم با حضور پلیس راهور، نیروی انتظامی و شهرداری تبریز تشکیل شد.

  وی با تاکید بر ضرورت احقاق حقوق شهروندان و اجرای قانون شفاف شهرداری ها ادامه داد: طرح رسیدگی به جرایم سد معابر خودرویی در شعبه ویژه با نظارت و همکاری نیروی انتظامی و پلیس راهور اجرا شود.

  مدبر اظهار داشت: ذات مدیریت شهری در حوزه کلانشهر ها بر ساماندهی و روان سازی فضاهای شهری و جلوگیری از هرگونه بی انضباطی، هرج و مرج و تخلف از قوانین شهرداری ها بوده و در این راستا شهرداری ها موظف به کنترل سد مهابر عمومی به ویژه در محورهای مسئله ساز است.

  معاون خدمات شهری شهرداری تبریز همچنین با اشاره به اینکه فصل تابستان، فصل حضور گردشگران داخلی و خارجی است تصریح کرد: مدیریت شهری مصمم به روان سازی، آرام سازی معابر و ساماندهی بصری و جلوه شهر است.

  علی مدبر متذکر شد: شهرداری تبریز هزینه زیادی را در اثر اصلاح و جلوگیری از رفتارهای غیر اصولی صاحبان مشاغل غیر رسمی و مزاحم متقبل می شود.

  وی اعلام کرد: در صورتی که روند کنترلی و نظارت بر شهر حاکم نباشد بروز رفتارهای غیر قانونی مشاغل سیار مزاحم مانند سد معابر و ایجاد ترافیک شهری بیشتر خواهد شد.

  معاون خدمات شهری شهرداری تبریز با اشاره به آماده سازی شهر تبریز برای میزبانی گردشگران کشورهای خارجی در سال ۲۰۱۸ گفت: قطعا ادامه حضور وانت بارهای عرضه میوه و سایر محصولات در مسیر های ارتباطی و میادین شهری به هیچ عنوان زیبنده شهرمان نخواهد بود و ساماندهی این موضوع به شکل ویژه از سوی معاونت خدمات شهری شهرداری تبریز با همکاری نیروی انتظامی با دستور ویژه دادستانی محترم تبریز انجام خواهد شد.

  وی خواستار شد: شهروندان نهایت همکاری و همراهی در جریان اجرای طرح ساماندهی وانت بارهای سیار عرضه میوه را داشته باشند.

  گفتنی است این طرح با همکاری و پشتیبانی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری اجرا می شود.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  رایتل عقیق سافت تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب