• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه 10 مرد 1396 | کد خبر : 22589 | ساعت : ۰۲:۰۰:۱۶
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  معاون اقتصادی استاندار خبر داد:
  سهمیه استان از تسهیلات رونق تولید در سال جاری ۸۸۰ میلیارد تومان است
  داراخبر:معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: در سال جاری ۸۸۰ میلیارد تومان تسهیلات از محل طرح رونق تولید سهمیه برای استان منظور شده است.

  به گزارش داراخبر،علی نواداد در جلسه هماهنگی با مدیران بانک‌ها و مدیران دستگاه‌های اجرایی در خصوص طرح رونق تولید، اظهار داشت: در مجموع یک‌هزار و ۳۲۰ میلیارد تومان سهمیه به دو طرح رونق تولید و نوسازی ابلاغ شده است که از این میان ۸۸۰ میلیارد تومان مربوط به طرح رونق تولید و ۴۴۰ میلیارد تومان مربوط به طرح نوسازی می باشد‌.

  وی در ادامه تصریح کرد: سال گذشته آذربایجان شرقی در کشور از نظر تعداد تسهیلات رتبه ۵، از نظر مبلغ تسهیلات رتبه ۳ و از نظر بودجه تخصیصی رتبه ۴ را کسب کرد.

  معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار افزود: همیشه با این دیدگاه که نباید دقت فدای سرعت شود پیش رفته و با همین روال نیز ادامه خواهیم داد؛ از این رو امسال نیز با بانک‌ها در حال تعامل بیشتری خواهیم بود تا مشکلات واحدهای دارای مشکل حل شده و چرخه اقتصادی استان رونق یابد.

  نواداد با تأکید بر اینکه اعطای وام با عنوان طرح رونق تولید در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری در قالب شعار سال است، گفت: قطع یقین اقتصاد مقاومتی مقوله‌ای نیست که فقط در یک سال به آن عمل کنیم بلکه هر سال باید الگوی عمل کشور قرار گیرد ولی این آمار و میزان تسهیلات برای سال‌جاری است.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. Sylvester   مرداد 10, 1396  

   تو زمینه ای که فعالیت میکنید جزو بهترین سایت ها هستید.

   my website; کفش لوفر زنانه

  رایتل عقیق سافت تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب