• تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 22 مرد 1396 | کد خبر : 22633 | ساعت : ۰۲:۰۵:۱۲
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  برنامه ایمنی آب شرب ( wsp ) در تبریز با جدیت در حال اجراست
  داراخبر: شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی به منظور بالا بردن سطح کیفی آب شرب تبریز برنامه ایمنی آب (wsp) را با همکاری مرکز بهداشت استان و سازمانهای ذیربط اجرا می کند .

  به گزارش داراخبر،در راستای اجرای برنامه ایمنی آب شرب تبریز (wsp) که با همکاری مرکز بهداشت استان در شهر تبریز در حال اجراست شرکت آب و فاضلاب استان به منظور اجرایی نمودن طرح اقدامات اصلاحی ( WSP ) در خصوص برنامه آموزشی ارتقای مهارتهای شغلی کارکنان ، دوره هاو جلسات متعددی را برگزار نموده است .
  در این راستا جلسه ای در خصوص پیاده سازی الزامات برنامه ایمنی آب ( WSP ) با حضور کارشناسان تیم فنی برنامه ایمنی آب تبریز به منظور بالا بردن کیفیت آب شرب شهروندان در سالن کنفرانس منطقه ۲ تبریز برگزار شد .
  در ابتدای این جلسه جداری مدیر منطقه ۲ تبریز گزارشی در خصوص اقدامات انجام یافته برنامه ایمنی آب در تاسیسات آبرسانی و مخازن منطقه ارائه نمود و بر لزوم انجام اقدامات گسترده تر نیزدرآینده تاکید کردند.
  لازم به توضیح است از اقدامات شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی درراستای اجرای برنامه ایمنی آب شرب (wsp) و سرعت بخشی آن که با همکاری کلیه سازمانهای ذیربط و مرکز بهداشت استان بوده است .
  قابل ذکر است پس از اتمام جلسه بازدیدی با حضور تیم فنی ایمنی آب تبریز از اقدامات انجام یافته در مخازن و شبکه های آبرسانی منطقه ۲ تبریز صورت گرفت .

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  رایتل عقیق سافت تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب