• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 25 مرد 1396 | کد خبر : 22648 | ساعت : ۰۲:۰۱:۲۲
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  قادر امامی گزینه شهرداری مرند:
  سیاست گذاری نیرو های بیکار در شهرداری تبریزبرای شورای شهر تبریز
  داراخبر،قادر امامی شهردار سابق منطقه چهار تبریز که یکی از گزینه های شهرداری مرند است گفت :در هر جا بوده ام این را سرلوحه خود قرارداده ام که رضایت مردم بدست آورم و تاکنون به نظر خودم نیزموفق بوده ام.

  به گزارش داراخبر،سومین روز ارائه برنامه های گزینه های شهرداری مرندشامگاه امروز برگزارشد.

  قادر امامی شهردار سابق منطقه چهار تبریز گفت :در هر جا بوده ام این را سرلوحه خود قرارداده ام که رضایت مردم بدست آورم و تاکنون به نظر خودم نیزموفق بوده ام.

  امامی در ادامه اقدام به ارائه نقطه نظرات خود در رابطه با وضعیت مالی شهرداری مرندپرداخت واظهار داشت:چند دقیقه ای پیش اطلاعاتی دراین مورددراختیاربنده قرار گرفت که این اطلاعات نشان می دهد شهرداری مرنداز بحران خارج شده است ونمی توان به آن بحران گفت .

  شهردار سابق منطقه چهار تبریز در رابطه با تبریز ۲۰۱۸ گفت : تمامی برنامه های که در این زمینه انجام شده بیشتر مانور تبلیغاتی بوده وتاآنجایی که اطلاع دارم هیچ گونه اتفاقی نخواهد افتاد چرا که تبریز توان استقبال ۲۰۰۰ میهمان را ندارد حالا چگونه می خواهند سه میلیون گردشگر را در تبریز جا دهند الله اعلم.
  وی در رابطه با سئوال مقیکی از اعضای منتخب شورای شهر مرند مبنی برعدم مشخص بودن زمان اجرای برنامه های خود به شورای شهر ارائه کرده بودید گفت : من هیچ قولی به شما نمیدهم که برنامه هایم را در چه مدتی اجرا خواهم نمود.
  سیاست گذاری نیرو های بیکار در شهرداری تبریزبرای شورای شهر تبریز

  امامی شهردار سابق منطقه چهار تبریز در رابطه با ازیاد نیروی انسانی در شهرداری مرند نیزگفت : من فکر نمی کنم آنگونه که می گویید باشد اگر برنامه ریزی برای توسعه و پیشرفت مرند بصورت اصولی و دقیق انجام گردد می توانیم از تمامی نیروها به نحو احسن استفاده کرده وبه مردم خدمات ارائه دهیم متاسفانه در تبریزهم افرادی  بودند که در شهرداری کار خاصی را انجام نمی داده و برای خود مافیایی درست کرده بودند و حتی برای اعضای شورای شهرتبریزنیز سیاست گذاری می کردند.
  وی در رابطه با احضارش به مراجع ذیصلاح جهت جوابگویی در پروژه هشت بهشت تبریز گفت: اصلا چنین چیزی وجود ندارد واین را تکذیب می کنم وتعجب می کنم از اشاره به این مورد چرا که این مسئله ربطی به مرند ندارد که در اینجا مطرح شده می شود من کارم را دقیق و قانونی در زمانش درست انجام دادم  و حالا دیگران  بعداز من افرادی به مراجع  احضار شده اند چه ارتباطی به من ندارد و باید خود جوابگو باشد.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  رایتل عقیق سافت تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب