• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 25 مرد 1396 | کد خبر : 22651 | ساعت : ۰۱:۵۹:۱۳
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  مدير كل فرهنگ و ارشاد اسلامي آذربايجان شرقي :
  از تشکیل کانون خبرنگاران شهرستان مرندحمایت می کنم
  مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی گفت:از تشکیل کانون خبرنگاران شهرستان مرندحمایت می کنم ودر راستای رسمی شدن آن اقدامات لازم را انجام دهید.

  به گزارش داراخبر،محمد پور مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی در دیدار با اعضای کانون خبرنگاران شهرستان مرند ضمن عرض تبریک روز خبرنگار به اعضای کانون خبرنگاران شهرستان مرند(جدیدالتاسیس ) گفت :باید جایگاه خبرنگاران را حفظ کرد واین امر فقط راخود خبرنگاران می توانند انجام دهند.

  وی در ادامه افزود:خبرنگاری در نظام جمهوری اسلامی در محوریت ولایت سرباز امام زمان (عج) یعنی افسران مبارز با جنگ نرم دشمن  می باشد پس با توجه به عظمت جایگاه خبرنگاری اولا خود خبرنگاران و ثانیا مسئولین جایگاه این خبرنگاران را پاس بدارند .

  مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت : خبرنگار باید امانت دار ،جسور ،شجاع وصادق باشد واخبار را بصورت دقیق بدون دخل وتصرف باید منتشر نماید.

  محمد پور در رابطه با همگرایی وهم افزایی با کار تشکیلاتی روی می دهد اظهار داشت:وقتی خبری مبنی بر همگرایی خبرنگاران علی رغم داشتن اختلاف سلیقه  در یک صنف را می خوانیم یا می شنویم بسیار خیلی خوشحال می شویم چون با همگرائی و وحدت می توان استعدادهای بالفعل را شناسائی و آنها را در راستای حل مشکلات جامعه  ومبارزه با  دشمن بکار گرفت .

  مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی از تشکیل کانون خبر نگاران استقبال نمود و گفت :معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد اسلامی وهمچنین اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی درساماندهی خبرنگاران برنامه های خاص راداریم که درحال اجرا می باشد.

   

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  رایتل عقیق سافت تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب