• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 25 مرد 1396 | کد خبر : 22654 | ساعت : ۲۳:۰۱:۴۸
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  حسن ‌نژاد در تذکر شفاهی مطرح کرد؛
  انتقاد از احسنت گفتن برخی نمایندگان به وزرا/ شان مجلس را حفط کنید
  داراخبر،محمد حسن نژادعضو کمیسیون اقتصادی مجلس برخی رفتارهای نمایندگان در حمایت از وزرا را موجب وارد شدن خدشه به شان مجلس خواند.

  به گزارش داراخبر،در پایان جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی محمد حسن نژاد نماینده مرند و جلفا در تذکری گفت: مجلس جای شور و مباحثه است. مخالفان و موافقان باید صحبت کنند تا نمایندگان بتوانند بر اساس نتایج صحبت ها تصمیم گیری کنند و به برنامه های وزرا رای بدهند.

  وی ادامه داد: مخالفان وزرا در موضوع صحبت نمی کردند، موافقان هم می گفتند عجب وزیری، نه سوالات جواب داده می شد و نه برنامه ها تشریح می شد ما از این صحبت ها نفهمیدیم که برنامه های وزرا خوب یا بد.

  وی تصریح کرد: ما ناظر بر دولت هستیم باید شان مجلس حفظ شود این کاری که بعد از سخنرانی وزرا دوستان احسنت می گویند و به استقبال وزیر رفته و روبوسی می کنند شان مجلس را خدشه دار می کند.(مهر)

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. مرندی دلسوز   مرداد 25, 1396  

   جناب آقای دکتر حسن نژاد نماینده محترم مرند وجلفا سلام خسته نباشید حضرتعالی در چند سال گذشته بارها قول داده اید منطقه ویژه اقتصادی مرند در حال عملی شدن است مردم با باور حسن نیت منتظر هستند فعالیت منطقه ویژه اقتصادی مرند شروع شود تاکنون چنین کاری صورت نگرفته تقاضا دارد چگونکی و مراحل نهایی پیشرفت کار را اعلام فرمائید کی عملی خواهد شد ؟ متشکرم

  2. مرندی دلسوز   مرداد 31, 1396  

   سلام از حضرتعالی تقاضا دارد دستور فرمایند به وضع نیمه جان کم تحرک سایت دانشگاه آزاد اسلامی مرند (تنها مرکز علمی مرند) رسیدگی شود مدتی است خبرها و گزارش در سایت منتشر نمی شود این رفتار وعدم توجه به مردم مرند با تاریخ چند صد ساله منصفانه نیست اگر در دانشگاه فعالیتی صورت نمی گیردودانشگاه قادر یه اداره واستفاده سایت نیست بهتر است از صفحه پاک شود

  رایتل عقیق سافت تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب