• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 25 مرد 1396 | کد خبر : 22658 | ساعت : ۰۲:۰۳:۲۸
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  حمید نیکورای:
  کیفیت پروژه ها نباید فدای کمیت شود
  داراخبر،حمید نیکورای یکی ازگزینه های تصدی شهرداری مرند گفت:افزایش کیفیت پروژه ها عمرانی یکی از برنامه های بنده در دوران تصدی مدیریت شهرداری مرند خواهد بود

  به گزارش داراخبر حمید نیکورای پنجمین نفر از گزینه های تصدی شهرداری مرند بود که در ارائه برنامه های خود گفت:متاسفانه اعتماد مردم از شهرداری مرند بدلیل اتفاقات افتاده سلب شده که اولین برنامه ام در مسند شهرداری مرند بازگشت اعتماد مردم به شهرداری خواهد بود.
  وی در ادامه افزود:در اجرای پروژه ها کیفیت فدای کمیت شده وامروز مشکلاتی راشاهد هستیم که مردم از آن ناراضی می باشند.
  نیکورای از در رابطه با ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری چه برنامه های دارند گفت:ایجاد درآمد با فشار به مردم مطلوبیت ندارد باید پروژه های عمرانی ،سرمایه گذاری در درآمدزایی خود کفا باشند در مکان یابی پروژه های شهری باید دقت لازم صورت میگرفت که نگرفته است .

  وی منطقه آزاد ارس را تهدیدی برای مرند خواند گفت : مدیران شهری مرند نتوانسته اند تا کنون این تهدید را به فرصت تبدیل نمایند.
  یکی از اعضای شورای اسلامی شهرضمن اشاره به نکته ظریفی مبنی بر شیک پوش بودن شهردار یامچی از مبلمان شهری وزیبای آن سوال کردکه نیکورای گفت : زیبا سازی ومبلمان شهری در شادابی و نشاط شهری بسیار مهم بوده وباید در امر زیبا سازی شهری تلاش نمودتا شهری که درشان مردم شایسته مرند هست ساخت.

  این گزینه تصدی شهرداری مرندبرای ایجاد درآمد پایدارورهایی شهرداری ازمشکلات مالی خاطرنشان کرد: باید کمیسیون سرمایه گذاری درشهرداری مرند را فعال نمود واز سرمایه گذاران بومی باید حمایت کرد وبسته های تشویقی برای جذب سرمایه گذار مصوب نمود.
  شهردار یامچی نیز در رابطه با تبریز ۲۰۱۸اظهار نمود :در رابطه با تبریز ۲۰۱۸باید بگویم با توجه به فرا رسیدن سال ۲۰۱۸ وعدم زیر ساخت های لازم در شهرمرند نمی توان انتظار جذب گردشگر آنطورکه در ذهن شماست برای مرند متصور شد پس لازم هست از اعتبارات تبریز ۲۰۱۸ استفاده نماییم تا با جذب این اعتبارات زیر ساخت های لازم را جهت جذب گردشگر در سالهای آینده را فراهم نماییم.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  رایتل عقیق سافت تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب