• تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 29 مرد 1396 | کد خبر : 22679 | ساعت : ۰۲:۰۱:۱۸
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  با انتصاب عیسی کلانتری به ریاست سازمان محیط زیست:
  کریم شافعی معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان محیط زیست شد
  داراخبر،معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست در حکمی، کریم شافعی را به سمت معاون توسعه مدیریت ، حقوقی و امور مجلس این سازمان منصوب کرد.

  به گزارش داراخبر،رئیس سازمان محیط زیست در حکمی، کریم شافعی را به سمت معاون توسعه مدیریت ، حقوقی و امور مجلس این سازمان منصوب کرد؛ عیسی کلانتری همچنین سید محمد مجابی را به سمت مشاور خود منصوب کرد.

  عیسی کلانتری؛ رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در احکام جداگانه ، کریم شافعی را به سمت  معاون توسعه مدیریت ، حقوقی و امور مجلس این سازمان و با تقدیر از زحمات و تلاشهای سید محمد مجابی ، وی را به سمت مشاور خود منصوب کرد.

  کریم شافعی متولد ۱۳۴۰ در شهر مرند، وکیل پایه یک دادگستری مرکز و دارای مدرک کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد مدیریت است؛ نماینده دوره سوم و هفتم مردم مرند در مجلس شورای اسلامی، نماینده نخست وزیر در وزارت کشور، معاون فرمانداری تهران، مشاور دبیر کل سازمان امور اداری و استخدامی کشور،  مشاور حقوقی و امور بین الملل وزیر کشاورزی، رئیس سازمان امور اراضی کشور،  مشاور حقوقی شهردار تهران و عضو مجامع عمومی بانکهای کشور از جمله مسئولیتهای مهم کریم شافعی در گذشته است .

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  رایتل عقیق سافت تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب