• تاریخ انتشار خبر : پنجشنبه 9 شهر 1396 | کد خبر : 22737 | ساعت : ۰۲:۰۰:۳۵
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  رئیس اتاق بازرگانی تبریز خبر داد:
  واگذاری‌های انجام گرفته به بخش خصوصی توسط مرکز پژوهش اتاق بازرگانی تبریز بازبینی می شود
  داراخبر:رئیس اتاق بازرگانی تبریز گفت: باتوجه به اینکه اکثر واگذاری‌های بنگاه‌های اقتصادی به بخش خصوصی ناموفق بوده است؛ مرکز پژوهش اتاق بازرگانی تبریز در نظر دارد واگذاری‌های قبلی را به صورت کارشناسی بازبینی کرده و در صورت عدم موفقیت برای واگذاری مجدد این واحد ها تصمیمات لازم اتخاذ شود.

  به گزارش داراخبر، صمد حسن زاده در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امید است دولت دوازدهم برای رفع نارسانایی‌ها و مشکلات اقتصادی حاکم در جامعه، اقدامات چشمگیری انجام دهد، تا روز به روز شاهد ارتقای جایگاه اقتصادی کشور به ویژه ارتقای روابط اقتصادی و سیاسی کشور با سایر کشورهای همسایه باشیم.

  وی با بیان اینکه اصحاب رسانه می‌توانند در راستای ارتقاء جایگاه استان در حوزه‌های اقتصادی نقش موثری داشته باشند، ادامه داد: خبرنگاران با اطلاع‌رسانی شفاف می‌توانند مردم را نسبت به بهبود برنامه‌های اقتصادی و فضای کسب و کار امیدوار کنند.

  رئیس اتاق بازگانی تبریز با اشاره به اهم اقدامات این اتاق در سال گذشته، افزود: اتاق بازرگانی تبریز در مسائل مرتبط با اقتصاد نهایت تلاش خود را در راستای رفع مشکلات اقتصادی انجام می‌دهد و دیدگاه غیرسیاسی نسبت به مسائل پیش آمده دارد.

  وی با اشاره به سفر چندین هیأت اقتصادی به تبریز در سال گذشته، عنوان کرد: هیات‌هایی از کشورهای ترکیه، گرجستان، آلمان، ایتالیا، استرالیا و … به تبریز سفر کردند و از سوی دیگر نمایندگانی با سفر به تبریز با مسئولین مذاکره کردند که از این طریق توانستیم به نتایج بسیار خوبی دست یابیم.

  حسن زاده تصریح کرد: تعداد مصوبات شورای گفت‌وگو دولت و بخش خصوصی در سال گذشته ۶۷ مورد بوده که از این تعداد ۲۷ مورد استانی و ۱۸ مورد کشوری و ملی بوده است.

  وی با بیان اینکه اتاق بازرگانی تبریز در راستای مرتفع کردن موانع تولید و موانع بانکی اقدامات کارشناسی انجام داده است، ادامه داد: طی جلسات با مسئولان استانی بسیاری از موانع بانکی برطرف شده است.

  رئیس اتاق بازرگانی تبریز از برگزاری همایش ملی توسعه صادرات غیرنفتی در آبان ماه سال جاری خبرداد و گفت: این همایش در آبان ماه سال جاری با حضور کابینه جدید دولت برگزار خواهد شد.

  وی متذکر شد: زمانی می توانیم از ورود کالاهای قاچاق جلوگیری کنیم که بتواینم کالاهای باکیفیت تولید کرده و قیمت تمام شده را کاهش دهیم.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  رایتل عقیق سافت تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب