• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 27 شهر 1396 | کد خبر : 22794 | ساعت : ۰۲:۰۶:۰۹
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  بزرگترین پروژه عمرانی استان در شورای اقتصاد تصویب نهایی شد
  داراخبر٬نماینده مرند و جلفا از تصویب نهایی تامین مالی طرح انتقال اب ارس برای مصارف شرب و صنعتی جلفا، مرند، شبستر و تبریز خبر داد.

  به گزارش داراخبر، حسن نژاد گفت: بسیار خوشحالم خدمت مردم شریف اذربایجان بویژه مردم شریف مرند و جلفا عرض کنم که بعد از پنج سال دوندگی و تلاش همه مسئولین استانی امروز دوشنبه مورخ ١٣٩۶/۶/٢٧ در جلسه شورای اقتصاد تامین مالی طرح انتقال اب ارس برای مصارف شرب و صنعتی جلفا، مرند، شبستر و تبریز به ارزش ۶٨٨ میلیون یورو از محل فاینانس به اتفاق ارا تصویب و مقرر گردید طرح عظیم فوق تا سال ١۴٠٠ به اتمام برسد.
  بدون شک طرح فوق با اعتباری بالغ بر سه هزار میلیارد تومان بزرگترین و مهمترین طرح عمرانی استان بوده و آینده صنعتی و معیشتی استان را تضمین می نماید.
  وی افزود: وظیفه میدانم از زحمات خانم اقاپور نماینده محترم شبستر و نمایندگان فعلی و دور نهم تبریز و همچنین اعضای محترم شورای اقتصاد جناب اقایان: دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهور، مهندس زنگنه وزیر نفت، دکتر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه، دکتر کرباسیان وزیر اقتصاد، دکتر شریعتمداری وزیر صنعت معدن و تجارت، مهندس محمودی سرپرست وزارت نیرو، دکتر سیف رییس بانک مرکزی، دکتر ربیعی وزیر تعاون، دکتر پورمحمدی و دکتر دژ پسند معاونین سازمان برنامه و بودجه و سایر عزیزان حاضر در جلسه شورای اقتصاد که حمایت قاطع از طرح داشتد، تشکر ویژه داشته باشم.
  حسن نژاد گفت: برای تحقق این پروژه خصوصا آقای دکتر جبارزاده استاندار سابق استان آذربایجان شرقی و معاونین ایشان و همچنین مدیر کل محترم منابع آب استان و کارمندان محترم این اداره زحمات زیادی کشیدند که تشکر می نمایم.
  وی گفت: در همین راستا و بخاطر اهمیت این موضوع و لزوم حضور در جلسه شورای اقتصاد، امکان همراهی با اقای دکتر لاریجانی در بازدید از مرز جلفا مقدور نشد.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. مرندی دلسوز   شهریور 28, 1396  

   آقای دکتر حسن نژاد نماینده محترم شهرستان ویژه مرند و جلفا سلام دست شما درد نکند اقدامی که صورت گرفته در حال انجام است یک طرح زیربنایی و ماندگار است از جنابعالی درخواست می شود برای منطقه آزاد اقتصادی مرنذ اقدام جدی صورت گیرد مدتهاست در حال انتظار هستیم

  رایتل عقیق سافت تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب