• تاریخ انتشار خبر : پنجشنبه 30 شهر 1396 | کد خبر : 22807 | ساعت : ۰۲:۰۵:۴۷
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی :
  مسوولان تکالیف خود در خصوص تبریز ۲۰۱۸ را به‌صورت جدی پیگیری کنند
  داراخبر: معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر مشارکت و پای‌کار آوردن بخش خصوصی در راستای تحقق برنامه‌های تبریز ۲۰۱۸، گفت: مسوولان تکالیفی که برایشان تعریف‌شده باید به‌صورت جدی پیگیری کنند.

  به گزارش داراخبر، مهندس محمدصادق پورمهدی در نشست ستاد اجرایی و برنامه‌ریزی تبریز ۲۰۱۸ با اشاره به گزارش‌های ارائه‌شده در راستای تحقق برنامه‌های تبریز پایتخت گردشگری جهان اسلام، اظهار داشت: تا به امروز در این خصوص اولین گزارش‌ها به سازمان کنفرانس های اسلامی ارائه‌شده و البته ادامه دارد.

  وی در ادامه در خصوص نشریه اطلاع‌رسانی مختص تبریز ۲۰۱۸، بیان کرد: نشریه تبریز ۲۰۱۸ باید بر اساس استانداردهای سازمان کنفرانس های اسلامی به زبان‌های مختلف ترجمه شود.

  معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در ادامه با تأکید بر معرفی اماکن و مناطق گردشگری استان، خاطرنشان کرد: در راستای معرفی هرچه بهتر استان در نشریه تبریز ۲۰۱۸ باید از افراد متخصص و باتجربه بهره‌مند شد که در این رابطه می‌توان از حضور اساتید دانشگاه‌ها بهره‌مند شد.

  وی در ادامه با تأکید بر مشارکت و پای‌کار آوردن بخش خصوصی در راستای تحقق برنامه‌های تبریز ۲۰۱۸، بیان کرد: مسوولان تکالیفی که برایشان تعریف‌شده باید به‌صورت جدی پیگیری کنند.

  پورمهدی بابیان اینکه در خصوص اعتبارات ملی به میزان بیش از۷۰۰ میلیارد تومان پروژه تعریف‌شده که پیگیری می‌شود، گفت: محور اصلی در بحث تبریز ۲۰۱۸ شهرداری تبریز بوده و پیشنهاددهنده اصلی و میزبان میهمان هستند، البته دستگاه‌های دیگر وظایفی دارند اما اصلی‌ترین ارگان در این بحث شهرداری است و وظایفی برای خود تعریف کرده تا زمان موعد باید به اتمام برسد.

  وی خاطرنشان کرد: ازجمله مسائل اولویت‌دار در خصوص تبریز ۲۰۱۸ کف سازی و ساماندهی بازار تبریز، سالن همایش‌های بین‌المللی تبریز، ساماندهی مقبره الشعرا بوده که باید به اتمام برسد.

  معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: همچنین قرار بود بیش ده مورد موزه در تبریز به اتمام برسد تا فرارسیدن تبریز ۲۰۱۸ که تا به امروز تنها چند موزه تمام‌شده و مابقی هنوز تمام نشده درحالی‌که باید تا آغاز تبریز ۲۰۱۸ به اتمام برسد و مسافران از آن بهره‌مند شود و در اولویت هستند.

  وی در ادامه با تأکید بر پیگیری طرح‌های توسعه فرودگاه تبریز، اضافه کرد: همه اعمال ما امروز زیر نظر بوده و تنها یک نمونه کوچک آن بحث‌های فضای مجازی بوده که کوچک‌ترین مسئله را در آن منتشر می‌کنند.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  رایتل عقیق سافت تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب