• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 15 آبا 1396 | کد خبر : 23815 | ساعت : ۱۴:۱۵:۱۳
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  معاون سیاسی وزیر کشور؛
  تا پایان سال ۹۶ لایحه جامع انتخابات را به مجلس می‌‌بریم/ رفع تداخلات قانونی و ابهامات در قانون جدید
  داراخبر،معاون سیاسی وزیر کشور با یادآوری رفع ابهامات و تداخل‌های قانون انتخابات، گفت: لایحه جامع انتخابات در حال گذراندن کارهای پایانی است لذا امیدواریم تا پایان سال ۹۶ تقدیم مجلس شود.

  به گزارش داراخبربه نقل از فارس در خصوص آخرین وضعیت لایحه جامع انتخابات، گفت: لایحه جامع انتخابات در حال گذراندن روزهای پایانی است، در حقیقت کار ارزشمندی در طول ماه‌های گذشته توسط کارشناسان و مسئولان مربوطه انجام گرفته است.

  معاون سیاسی وزیر کشور، تصریح کرد: این لایحه نیازمند اصلاحات جزئی بود که در مدت گذشته اعمال شده است. از این رو در طول چند هفته آنیده با نهایی شدن جلسه‌های کارشناسی، به کمیسیون مربوطه در هیات دولت ارایه خواهد شد.

  وی افزود: با تصویب لایحه جامع انتخابات در کمیسیون مربوطه هیات دولت، آماده تصویب در جلسه دولت خواهد شد، پس از آن به مجلس شورای اسلامی تقدیم می‌شود.

  جبارزاده یادآور شد: همه قوانین مربوط به انتخابات در این لایحه جمع و انواع انتخابات اعم از ریاست جمهوری، مجلس شورای اسلامی، شوراهای شهر و روستا و خبرگان رهبری به شکل جامع دیده و تفکیک شده است.

  وی ادامه داد: تداخل‌های قانونی و نکات مبهم در قانون انتخابات رفع نیز شده لذا مجموعه مناسبی برای مردم به عنوان صاحبان رای و برای مجریان و ناظران ارایه خواهد شد.

  معاون سیاسی وزیر کشور، یادآور شد: امیدواریم لایحه جامع انتخابات پیش از پایان سال ۹۶ در دولت تعیین تکلیف و به مجلس شورای اسلامی تقدیم گردد؛ زیرا این ظرفیت وجود دارد.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  رایتل عقیق سافت تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب