• تاریخ انتشار خبر : شنبه 27 آبا 1396 | کد خبر : 24156 | ساعت : ۱۴:۱۷:۰۰
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  استاندار آذربایجان شرقی در بازدید از بیمارستان مردانی آذر:
  خیران، نخبگان واقعی استان هستند/ ورود خیران در حوزه سلامت، نویدبخش است
  داراخبر،خدابخش استاندار آذربایجان شرقی گفت: بیمارستان ۵۵۰ تختخوابی تبریز در سال ۹۸ به بهره برداری می رسد.

  به گزارش داراخبر،مجید خدابخش استاندار آذربایجان شرقی در حاشیه بازدید خود از بیمارستان ۵۵۰ تختخوابی زهرا مردانی آذر تبریز با قدردانی از زحمات و تلاش های ارزشمند خانواده مردانی آذر در احداث چندین مدرسه و آغاز ساخت یک بیمارستان در تبریز گفت: اینکه انسان بتواند از اموال و دارایی های خود به نفع جامعه بگذرد و خیر باشد، کار بسیار خوب و باارزشی محسوب می شود.

  وی با اشاره به آخرین وضعیت مراحل ساخت و ساز این بیمارستان گفت: خیر محترم برای ساخت این بیمارستان، بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان هزینه کرده است و در ماه های آتی عملیات مربوط به ساختمان آن به اتمام می رسد.

  به گفته وی، تجهیز این بیمارستان بر عهده دانشگاه علوم پزشکی تبریز است و شهرداری تبریز، زمین این بیمارستان را در اختیار خیر قرار داده است.

  استاندار آذربایجان شرقی همچنین اظهار کرد: مشکلات فعلی این بیمارستان مربوط به تاسیساتی همچون آب، برق، گاز و .. است که با کمک شهرداری تبریز رفع خواهد شد.

  خدابخش از ساخت خوابگاهی به ظرفیت ۱۲ نفر مختص همراهان بیمار در بیمارستان مردانی آذر تبریز خبر داد و اظهار کرد: امیدواریم در سال ۹۸ بتوانیم این بیمارستان را به صورت کامل مورد بهره برداری قرار داده و به مردم استان تقدیم کنیم.

  وی تصریح کرد: خیرین، قهرمانان و نخبگان واقعی استان هستند و ورود خیرین به حوزه سلامت در کنار سایر حوزه ها، نوید بخش است و امیدواریم حضور و مشارکت خیرین در رفع مشکلات جامعه با اقداماتی همچون احاث مدرسه و بیمارستان افزایش یابد.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  رایتل عقیق سافت تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب