• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 25 دی 1396 | کد خبر : 25314 | ساعت : ۲۳:۵۶:۴۱
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی:
  دخالت اعضای شورای شهر در امور اجرایی شهرداری غیر قانونی است
  داراخبر،رحیم شهرتی فر اظهار داشت: اعضای شورای شهر نمی توانند به طور کلی در امور اجرایی و در عزل و نصب ها دخالت کنند چرا که همه این اقدامات غیرقانونی می باشد.

  به گزارش داراخبر،جلسه شورای شهر تبریز با حاشیه نطق عجیب یکی از اعضای شورای شهر همراه بود. این عضو شورا در اعتراض به انتصابات اخیر شهردار تبریز اظهار داشته ” شهرداری به سوی شرکت سهامی خاص حرکت می کند دلیل من برای این مسئله این است که شهردار محترم حداقل مشورت را با شورای شهر در انتصابات را انجام نداد و از ما نظرخواهی نکرد!!”

  در همین زمینه به سراغ معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار تبریز رفتیم تا از وی صحت قانونی درخواست اعضای شورای شهر در امور انتصابات شهرداری را جویا شویم.

  رحیم شهرتی فر معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری و در خصوص دخالت اعضای شورای شهر در انتصابات شهرداری ها اظهار داشت: دخالت اعضای شورای شهر در امور اجرایی شهرداری به طور کلی غیرقانونی است.

  وی افزود: اعضای شورای شهر نمی توانند به طور کلی در امور اجرایی و در عزل و نصب ها دخالت کنند چرا که همه این اقدامات غیرقانونی می باشد.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  رایتل عقیق سافت تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب