• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 25 دی 1396 | کد خبر : 25316 | ساعت : ۲۳:۴۸:۱۱
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  فرمانده سپاه مرند :
  مسئولین باید پاسخگوی مطالبات مردم باشند
  داراخبر،جواد قهرمانزاده فرمانده سپاه مرند گفت:مسئولین باید پاسخگوی مطالبات مردم بوده و خدمات خود را نیز تشریح کنند تا کار به خیابان کشیده نشود.

  به گزارش داراخبر،فرمانده سپاه مرند در جلسه مجمع راهبردی بسیج شهرستان مرند گفت:مسئولین باید پاسخگوی مطالبات مردم باشند و خدمات خود را نیز تشریح کنند تا کار به خیابان کشیده نشود.

  وی در ادامه افزود:وحدت مورد نیاز است اما متاسفانه هستند کسانی که خوش ندارند در کشور آرامش باشد.

  فرمانده سپاه مرند اظهارداشت:مطالبات اخیر مردم و اعتراضات به حق به مشکلات معیشتی و اقتصادی باید به موقع پاسخ داده شود و اینکه برخی مسئولان همسو دشمنان بخواهند ریشه مشکلات را به موارد دیگر ربط بدهند شیطنتی بیش نیست.

  قهرمانزاده خواسته های به حق مردم راجدا از بحث فتنه دانست وبیان داشت: حقیقتا مردم زیربار مشکلات اقتصادی از جمله مشکلات معیشتی و بیکاری هستند اما مخالفین نظام موج سواری کردند.

  وی تصریح کرد:دستهای دیگری از داخل و خارج در این آشوبها وجود داشت که یقینا در آینده نزدیک رسوا خواهند شد.

  فرمانده سپاه ناحیه مرند گفت:مادامیکه آرمانهای ما در تضاد با اهداف خبیثانه استکبار و استعمار هست دست از دشمنی برنخواهند داشت و باید در مسیر اشاعه انقلاب و دین مبین اسلام همیشه منتظر سنگ اندازی و دشمنی ها بود.

  قهرمانزاده با اشاره به اینکه نباید دربحث اقتصاد مقاومتی کوتاهی کرد ،گفت:مقام معظم رهبری چندین سال است که بحث اقتصاد را موضوع اصلی و اولویت قرار میدهند اما متاسفانه مجریان امر کوتاهی میکنند.

   

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  رایتل عقیق سافت تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب