• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه 26 دی 1396 | کد خبر : 25362 | ساعت : ۲۳:۵۵:۴۰
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز:
  کاربری‌های فضای‌سبز سطح تبریز به طور دقیق مشخص می‌شوند
  داراخبر،مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز با اشاره به مشخص کردن دقیق کلیه کاربری‌های فضای سبز در سطح شهر، گفت: سرانه فضای سبز به تفکیک مناطق دهگانه تبریز نیز محاسبه و مشخص می‌شود.

  به گزارش داراخبر،علی مدبر در جلسه شورای مدیران این سازمان اظهار داشت: طرح ایجاد پارک‌های خصوصی در محلات کم‌برخوردار و پر تردد بررسی و اجرا می‌شود.

  مدبر با تاکید بر لزوم توجه به بحث‌های درآمدزا برای سازمان، افزود: بر همین اساس باید بحث درآمدزایی برای پارک‌ها در دستور کار قرار گیرد و همچنین بحث صرفه‌جویی در تمامی هزینه‌های سازمان جدی‌تر از پیش مورد توجه قرار گیرد.

  وی در بخش دیگری از سخنان خود به لزوم مشخص کردن محلی جهت ایجاد باغ پرندگان و باغ گلها با در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی و همچنین راه اندازی نمایشگاه‌های گل و گیاه تاکید کرد.

  مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز به پیگیری تملک باغات فردوس ائل‌گلی نیز اشاره کرده و گفت: در مورد مغازه های ورودی ائل گلی در مسیر عوارض خیابان فردوس نیز باید هر چه سریع‌تر تصمصم‌گیری شود.

  مدبر با تاکید بر ضرورت صرفه‌جویی جهت توسعه امور سازمان، خاطرنشان کرد: در این راستا کلاس‌های آموزشی و توجیهی با همکاری اداره های آب و برق نیزمی تواند برگزار شود.

  وی همچنین برنامه ریزی دقیق جهت پاکسازی زمستانه پارک‌ها و رفیوژهای فضای سبز سطح شهر را از دیگر اقدامات این سازمان برشمرد.ب

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  رایتل عقیق سافت تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب