• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 2 بهم 1396 | کد خبر : 25443 | ساعت : ۲۳:۵۵:۳۲
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند؛
  افتتاح و کلنگ زنی ۵۰ پروژه در شهرستان همزمان با دهه فجر/انتقاد ازدبیرخانه دائمی رویداد تبریز ۲۰۱۸مستقر در شهرداری مرند
  داراخبر،معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند گفت: رویداد تبریز ۲۰۱۸، یک فرصت تاریخی است که با توجه به قرار گرفتن شهرستان مرند در مسیر اول گردشگری، باید از آن در راستای جذب گردشگر و سرمایه گذار استفاده کنیم.

  به گزارش داراخبر،علیار راستگو در نشست خبری که بمناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر در محل فرمانداری مرند برگزار شد گفت: همزمان با دهه فجر، پنجاه پروژه با اعتبار بیش از هفتاد میلیارد تومان در سطح شهرستان مورد افتتاح و یا کلنگ زنی قرار خواهد گرفت.

  وی افزود: اموری که در شهرستان جهت تحقق آنها تلاش کردیم از کارهای اساسی و زیرساختی بوده و با سلامت مردم در ارتباط هستند که حل مشکل فاضلاب شهرک میلاد، راه اندازی مدول دوم تصفیه خانه شهر مرند، افتتاح کلینیک شهید باکری با هزینه بیش از ۵ میلیارد تومان تنها برای احداث ساختمان آن، راه اندازی مرکز ام آر آی و پیگیری امور مربوط به احداث بیمارستان ۳۰۴ تختخوابی از جمله این امور هستند.

  فرماندار ویژه مرند با بیان اینکه صداقت و شفافیت باید مهمترین شاخصه های مدیران باشند اظهار داشت: اکنون مسئولیتی که ما داریم دست ما امانت است لذا به تمام دستگاههای اجرایی نیز تاکید کردیم به هیچ وجه به حاشیه نرفته و صادقانه هر آنچه در توانمان است در جهت خدمت به مردم انجام دهیم.

  وی یاد آور شد: در طول مدت فعالیت در شهرستان سعی و علاقه ما این بوده است تا جهت حل مسائل و مشکلات شهرستان با بخشهای مختلف حاکمیت تعامل داشته باشیم چرا که در غیر این صورت این مردم هستند که متضرر خواهند شد.

  معاون استاندار آذربایجانشرقی در پاسخ به سوالی در خصوص پروژه جواهر مرند نیز گفت: پروژه جواهر سالهای سال است که در شهر مرند اتفاق افتاده و ما اکنون بدون پرداختن دوباره به بحث های کارشناسی در پی آن هستیم تا سرمایه گذار با انجام اقداماتی آن را به اتمام رسانده و حداقل مرکز شهر را برای تردد آماده نماید که در این خصوص با مهندس کاوه شهردار مرند نیز صحبتهایی داشتیم تا با انجام مذاکراتی با سرمایه گذار پروژه جواهر آن را به سرانجام برسانند چرا که این امر مطالبه مردم است.

  راستگو ضمن انتقاد از شهرداری مرند در رابطه با تبریز ۲۰۱۸گفت: متاسفانه در این رابطه کار جدی توسط شهرداری مرند صورت نگرفته است درحالیکه دبیرخانه دائمی آن در شهرداری استقراردارد.

  وی خاطرنشان کرد: این رویداد، یک فرصت تاریخی است که با توجه به قرار گرفتن شهرستان مرند در مسیر اول گردشگری تبریز ۲۰۱۸، باید نقاط مهم شهر از جمله مرکز و ورودی آن را آماده کرده و از این ظرفیت در راستای جذب گردشگر و سرمایه گذار استفاده کنیم.

  معاون استاندار آذربایجانشرقی در پاسخ به سوال خبرنگاری در مورد توهین به برخی مسئولین در فضای مجازی نیز گفت: توهین بنابر آنچه در دین اسلام نیز آمده کار درستی نیست ولی سوال، ایراد و نقد همانطور که مقام معظم رهبری و رئیس جمهور نیز بیان کردند باید باشد و مسئول نباید صرفا بخاطر انتقاد و سوال ناراحت شود.

  وی دوام و بقای حکومت و نظام سیاسی را رضایتمندی مردم عنوان کرد و گفت: مدیران حتما باید رسانه ای باشند و کارهایی را که انجام می شود به مردم بیان کنند تا مردم نسبت به نظام و انقلاب اسلامی خوش بین باشند.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. همشهري   بهمن 3, 1396  

   همه اش نسیه!اگر شما قانع شدید از جوابها ،ماهم شدیم

  رایتل عقیق سافت تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب