• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه 3 بهم 1396 | کد خبر : 25464 | ساعت : ۲۳:۵۰:۱۷
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  تا دقایقی دیگر با حضور شهردار تبریز و توسط معاون رئیس جمهور:
  یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران و صنایع وابسته آغاز به کار می کند
  داراخبر، یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران آغاز به کار کرد. به گزارش شهریار، به همت شهرداری تبریز و با همکاری سازمان اداره کل میراث فرهنگی استان دو غرفه به نام تبریز ۲۰۱۸ در سالن ۳۸ و ۳۸A در محوطه باز به معرفی تبریز ۲۰۱۸ و جاذبه های تبریز پرداخت خواهد کرد.

  به گزارش داراخبر،به همت شهرداری تبریز و با همکاری سازمان اداره کل میراث فرهنگی استان دو غرفه به نام تبریز ۲۰۱۸ در سالن ۳۸ و ۳۸A در محوطه باز به معرفی تبریز ۲۰۱۸ و جاذبه های تبریز پرداخت خواهد کرد.

  گفتنی است این نمایشگاه در ۱۴ سالن و ۵۰۰ شرکت کننده مجموعه ۱۲۰ شرکت کننده داخلی و ۸۰ شرکت کننده خارجی کار خود را به صورت رسمی آغاز به کار خواهدکرد.

  توزیع بروشور نقشه و سی دی معرفی تبریز ۲۰۱۸ به زبان‌های عربی فارسی و انگلیسی، ورکشاپ زنده صنایع دستی،برگزاری نمایش های هنری توسط هنرمندان تبریزی،غرفه عشایر و غرفه غذاهای سنتی تبریز از جمله ویژه برنامه های تدارک دیده شده در غرفه تبریز ۲۰۱۸ است.
  گفتنی است با توجه به برنامه‌های تدارک دیده شده و همچنین معرفی تبریز ۲۰۱۸ طی دو ساله گذشته پیش بینی می شود از غرفه تبریز استقبال ویژه ای توسط علاقه‌مندان صورت گیرد.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  رایتل عقیق سافت تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب