• تاریخ انتشار خبر : پنجشنبه 5 بهم 1396 | کد خبر : 25492 | ساعت : ۲۳:۵۶:۱۶
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  به ریاست شهردار بناب مرند:
  جلسه ستاد دهه مبارک فجر شهربناب مرند برگزار شد
  داراخبر،جلسه ستاد دهه مبارک فجر شهربناب مرند به ریاست شهردار و با حضور رؤسای ادارات ، مدیران مدارس وهیئات مذهبی در محل سالن شهرداری بناب مرند برگزار شد.

  به گزارش داراخبر، سید ارشد مومنی شهردار شهر بناب مرنداکنون در آستانه سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران قرار داریم و امیدواریم که بتوانیم برنامه های در خور شایسته ای برای نسل جوان و مردم عزیز داشته باشیم.

  وی در ادامه افزود: برنامه های دهه فجر با مشارکت گسترده و واگذاری امور به مردم باید انجام گیرد که مورد تأکید است.

  مومنی با بیان اینکه امسال بیشتر برنامه ها باید بر پایه برنامه تبیینی و دستاوردهای انقلاب باشد گفت: ملت ایران عزتش در استقلال آزادی و جمهوری اسلامی است که این هم مرهون فداکاری شهدا و امام راحل و پیشکسوتانی که در انقلاب زحمت کشیدند.

  شهردار بناب مرند تصریح کرد : دهه فجر فرصت مناسبی است تا اهداف و ارزش‌های انقلاب برای نسل امروز بدرستی تبیین و آنان با این اهداف به درستی مأنوس شوند

  وی خاطرنشان کرد: روشن‌گری، بصیرت و آرمان‌های شهدا به عنوان اهداف برنامه‌ها مدنظر قرار گرفته و ادارات حتمأ برنامه‌های اعلام شده را اجرا کنند.

  شهردار بناب مرند گفت: با توجه به پیروزی انقلاب اسلامی در این دهه باید رویکرد برنامه ها با حفظ شئونات، به صورت جشن و سرور و حتمأ در جهت تقویت همه ارکان نظام باشد.

  مومنی بخش اعظم مراسمات و برنامه‌های ایام مبارک دهه فجر را کار فرهنگی عنوان کرد و افزود: توجه به موضوع اقتصاد مقاومتی  نیزدر دستور کار قرار گیرد.

  لازم به ذکر است دراین جلسه هریک از ادارات از اقدامات انجام شده و برنامه‌های ایام‌الله دهه فجر مرتبط با کمیته خود، گزارشی را ارائه نمودند.

   

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  رایتل عقیق سافت تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب