• تاریخ انتشار خبر : شنبه 7 بهم 1396 | کد خبر : 25525 | ساعت : ۲۳:۵۵:۵۳
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  عضو شورای شهر تبریز :
  طرح جمع آوری صندوق صدقات، مصوبه شورای شهر نیست
  داراخبر،آجوادن زاده گفت: شهرداری می تواند با قراردادن رایگان تلوزیون های شهری در اختیار مراسم ها و هیئات حسینی از بروز مشکل و تحمیل هزینه های گزاف به مراسم عزاداری جلوگیری کند. این طرح در شورا مطرح می شود و در آینده قرار است بررسی و تصویب شود.

  به گزارش داراخبر،عضو شورای شهر آجودان زاده با اشاره به مصوبات شهرداری و شورای شهر، گفت: طرح جمع آوری صندوق صدقات کمیته امداد که در چند روز اخیر مشاهده شده است، مصوبه شهرداری و شورای شهر نیست.

  وی با بیان اینکه طرح هایی که در جهت زیبا سازی شهر تصویب شده است، در حال اجرا است، گفت: گاها در سطح شهر مشاهده می شود که صندوق های صدقات کمیته امداد به طور نامناسب در سطح شهر پراکنده شده اند. صندوق های صدقات، به طور کامل و دائمی حذف نخواهد شد بلکه طرح ساماندهی صندوق صدقات، اجرا خواهد شد. صندوق های صدقات به صورت مناسب نصب خواهند شد.

  وی با اشاره به مصوبه ممنوعیت نصب بنر، افزود: بنر بخاطر استفاده از مواد شیمیایی، جز مواد غیر قابل بازیافت است. انواع سرطان های پوستی و ریه، از آفات استفاده از بنر است. مضرات بهداشتی و زیست محیطی فراوانی به دنبال دارد. چهره شهر به طور افسار گریخته در میان انواع مختلف بنر، دگرگون شده است.

  این عضو شورای شهر تبریز بیان داشت: درباره اجرای این طرح می توان از شهر مشهد نام برد. نصب بنر و داربست در سطح شهر چهره زیبا و طبیعی شهر را مختل می کند. طرح های جایگزین این مصوبه باید تصویب و اجرایی شود.

  وی اضافه کرد: این طرح، فی نفسه کار پسندیده ای است اما اجرای این عمل قبل از جایگزین کردن، یکی از مشکلات دیگری است که باید مورد توجه قرار گیرد. روش های جایگزین برای طرح ممنوعیت بنر، باید تصویب و اجرا شود.

  آجودان زاده با اشاره به طرح های جایگزین ممنوعیت بنر، افزود: بیلبوردها و تلوزیون های شهری در اختیار شهرداری قرار دارد.      می توان با افزایش تعداد تلوزیون های شهری این امکانات را در اختیار هیئات حسینی قرار داد. شهرداری می تواند با قراردادن رایگان تلوزیون های شهری در اختیار مراسم ها و هیئات حسینی از بروز مشکل و تحمیل هزینه های گزاف به مراسم عزاداری حسینی جلوگیری کند. این طرح در شورا مطرح می شود و در آینده قرار است بررسی و تصویب شود.

  وی با بیان اینکه قرار نیست تصاویر شهدا از سطح شهر حذف شود، خاطر نشان کرد: این عمل با واکنش شهردار و شورا مواجه شده است. طرح ساماندهی تصاویر شهدا در دست اقدام است و با توجه به دستور شهر دار محترم تبریز قرار است تصاویر شهدا همراه با مشخصات در تمامی محل ها و خیابان های سطح شهر تبریز نصب شود. به عنوان فرزند شهید هیچگاه با حذف تصاویر شهدا موافق نخواهم بود.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  رایتل عقیق سافت تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب