• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 9 بهم 1396 | کد خبر : 25537 | ساعت : ۲۳:۵۱:۲۹
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  تشکراهالی روستای افشرد و ستادیادواره شهدای افشرد ازمسولان و آحاد مختلف مردم
  به گزارش داراخبر،اهالی روستای افشرد و ستاد یادواره شهدای افشرد با ارسال پیامی از مسولان و کلیه بانیان این یادواره قدرادانی به عمل آوردند . دراین پیام آمده است ؛زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست: مقام معظم رهبری بدینوسیله ازحضور امام جمعه محترم و فرماندار محترم شهرستان هریس، بخشدار و همکاران محترم […]

  به گزارش داراخبر،اهالی روستای افشرد و ستاد یادواره شهدای افشرد با ارسال پیامی از مسولان و کلیه بانیان این یادواره قدرادانی به عمل آوردند .
  دراین پیام آمده است ؛زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست: مقام معظم رهبری
  بدینوسیله ازحضور امام جمعه محترم و فرماندار محترم شهرستان هریس، بخشدار و همکاران محترم بخشداری خواجه، فرمانده و اعضاء ناحیه سپاه هریس، شهرداری محترم شهرستان خواجه، مسئولین محترم راه و ترابری استان، مسئولین وکارکنان ارتش و بنیاد شهید استان، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان، نیروی انتظامی، مسئولین زندان استان، شرکت ناورود، مسئولین دولتی و بسیجیان منطقه و مردم ولایت مدار آذربایجان شرقی به ویژه مردم غیور و شهیدپرور شهرستان هریس و کلیه کسانی که در خدمت به این حرکت عظیم مردمی تلاش خالصانه داشتند صمیمانه تشکر و قدردانی می نمائیم.

  این مراسم باشکوه با حضور حداکثری مردم شهیدپرور، مومن و ولایی برگزار شد مردم عزیزمان عاشقانه و خالصانه با وجود شرایط نامساعد آب و هوایی و وضعیت جاده ای، سرمای سوزان زمستان را به جان خریدند و با حضور پرشور خود این مراسم معنوی را گرمای ویژه ای بخشیدند.
  همچنی با این حضور گرم مراسم یادواره سردار سرلشگر شهید غلامحسین افشردی و شهدای منطقه با عنایت حضرت ولیعصر (عج ) و به حرمت خون پاک شهیدان ایران اسلامی و به برکت انفاس قدسیه حضرت امام خمینی ( ره) بسیار شکوهمند برگزار شد.
  گفتنی است این یادواره درسالگرد شهادت سرلشگر غلامحسن افشردی ، مصادف با ۹ بهمن ماه ۹۶ در محل روستای افشرد برگزار گردید.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  رایتل عقیق سافت تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب