تاریخ انتشار : یکشنبه 6 دی 1394 - 19:27
کد خبر : 12721

ارزیابی عملکرد مدیران سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی براساس موفقیت درنظام پهنه بندی

ارزیابی عملکرد مدیران سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی براساس موفقیت درنظام پهنه بندی

به گزارش داراخبر: کریم مهری در جلسه شورای معاونین که در اتاق جلسه سازمان برگزار شد، با اعلام این مطلب افزود: براساس درجه و ضریب مکانیزاسیون می بایستی نسبت به توزیع جغرافیایی خط اعتباری مکانیزاسیون اقدام و این اعتبارات صرفاً در یک زیر بخش استفاده نگردد. وی گفت: اعتبارات مکانیزاسیون تمامی تجهیزات زراعی، باغی، دامی،

به گزارش داراخبر: کریم مهری در جلسه شورای معاونین که در اتاق جلسه سازمان برگزار شد، با اعلام این مطلب افزود: براساس درجه و ضریب مکانیزاسیون می بایستی نسبت به توزیع جغرافیایی خط اعتباری مکانیزاسیون اقدام و این اعتبارات صرفاً در یک زیر بخش استفاده نگردد.

وی گفت: اعتبارات مکانیزاسیون تمامی تجهیزات زراعی، باغی، دامی، شیلات و حفظ نباتات و ادوات و حتی دستگاه های ضد تگرگ را شامل می شود که تاکنون بصورت گسترده از طرف کشاورزان و بهره برداران مورد استقبال قرار گرفته است.

مهری با اشاره به اهمیت حفظ کاربری اراضی کشاورزی، بیان کرد: در این رابطه فرمایشات و منویات مقام معظم رهبری به طور جد در سطح استان در جلسات شورای حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی پی گیری می شود.

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان گفت: من با تمامی دستگاههای اجرایی اتمام حجت می کنم که موضوع پهنه بندی مروجین کشاورزی به عنوان نظام نوین ترویج کشاورزی در شهرستانها، یک دستورالعمل وزارتی مهم ولازم الاجرا می باشد وعملکرد همه مدیران براساس موفقیت در نظام پهنه بندی ارزیابی خواهد شد.

وی افزود: کاشت باغات در اراضی شیبدار از اهداف راهبردی و اولویت های سازمان می باشد و شهرستانهای عامل باید مراتع و اراضی شیبدار را شناسایی کنند و متقاضیان را در این زمینه راهنمایی و هدایت کنند.

مهری، ادامه داد: با توجه به تشکیل و راه اندازی اتاق فکر، در صورت وجود هرگونه موارد مهم و لاینحل در شهرستانها، از طرف مدیران به اتاق فکر سازمان انعکاس و منتقل شود.

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان، اظهار کرد: برای ارتقاء و بهبود توان مدیریتی دستگاههای اجرایی مقرر شده است جلسات ماهانه شورای مدیران در ادارات کل با حضور مدیران کل دستگاهها و مدیران مستقل سازمان برگزار شود.

وی افزود: بهتر است مدیران شهرستان در انتخاب روسای ادارات داخل مدیریت از تجارب و تخصص دستگاههای تخصصی استان استفاده نمایند.

مهری ادامه داد: تمامی مدیران کل، معاونین و مدیران سازمانی موظفند ماهانه به اقتضای وقت از شهرستانها بازدید کنند و بر امورات شهرستان و حیطه وظایف محوله نظارت کامل داشته باشند.

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان در خاتمه با اشاره به این نکته که ۷۶ درصد پرسنل دارای مدارک دانشگاهی( لیسانس و بالاتر ) می باشند، گفت: این وضعیت یک شرایط عالی و مطلوب است که بایستی با استفاده از پتانسیل های موجود و برنامه ریزی مدون زمینه افزایش نفوذ دانش در بخش کشاورزی در راستای تسهیل اهداف و سیاستهای وزارت متبوع بیش از پیش فراهم گردد.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.