تاریخ انتشار : دوشنبه 12 بهمن 1394 - 0:25
کد خبر : 13636

روگذر آخونی تجلی همت و خدمت در سازمان عمران

روگذر آخونی تجلی همت و خدمت در سازمان عمران

به گزارش داراخبر: در حاشیه این مراسم مهندس غنی زاده  مدیرعامل سازمان عمران در سخنانی با اشاره به اهمیت اجرای پروژه غیر همسطح روگذر جانبازان گفت: این پروژه یکی از مهمترین پروژه های در دست اجرای سازمان عمران است که با بهره برداری از آن  شاهد حل معضل ترافیکی و تسهیل در عبور و مرور

به گزارش داراخبر: در حاشیه این مراسم مهندس غنی زاده  مدیرعامل سازمان عمران در سخنانی با اشاره به اهمیت اجرای پروژه غیر همسطح روگذر جانبازان گفت: این پروژه یکی از مهمترین پروژه های در دست اجرای سازمان عمران است که با بهره برداری از آن  شاهد حل معضل ترافیکی و تسهیل در عبور و مرور خواهیم بود.

وی  با اشاره به مشخصات این پروژه تاکید کرد: پروژه غیر همسطح روگذر جانبازان بطول ۶۰۰ متر، عرض ۱۰ متر، طول عرشه ۳۰۰ متر ، اجرای سیستم خرپای فلزی در دهانه های وسطی بطول ۷۰ متر، ۴۵ عدد شمع گذاری، ۱۴ عدد پایه که مدت قرارداد اجرای آن۱۲ ماه بود که با  همت و تلاش مجموعه سازمان عمران در عرض ۹ ماه اجرا شد.

۱۶

وی تاکید کرد: با توجه به مسیر ارتباطی موجود حدفاصل ضلع جنوبی زیرگذر آبرسان به بلوار استاد شهریار  لزوم احداث یک پل روگذر در این مسیر به چشم می‌خورد که تقاطع غیر همسطح جانبازان در راستای این نیاز صورت گرفته است.

مهندس غنی زاده  در ادامه سخنان خود خاطر نشان کرد: امروزه با توجه به گسترش شهرها و افزایش وسایل نقلیه، و به منظور کاهش گره های ترافیکی،  اجرای پروژه های احداث تقاطع های غیر همسطح امری ضروری و مفید خواهد بود.

مدیرعامل سازمان عمران  افزود: سیاستهای اصلی ما در کنار اجرای دقیق پروژه های کلیدی عمرانی نظارت دقیق و مستمر با رعایت تعامل و همراهی با سایر ارگانهای شهری درجهت نیل به اهداف کلان تعریف شده است و این مهم می تواند گامی اساسی در توسعه متوازن شهری بوده و پیشرفت همه جانبه شهری را با اجرای چندین پروژه بزرگ در پی داشته باشد..

مهندس غنی زاده حمایت مسئولین استانی و شهری و شهردار کلانشهر تبریز و اعضای شورای اسلامی کلانشهر تبریز را در پیگیری امور مهم تلقی نموده و نظارت دقیق مسئولین ومردم فهیم تبریز بر پروژه ها را از راهبردهای اساسی سازمان و خط مشی سازمان را کیفی سازی پروژه ها و تسریع در امور اجرایی طرح های در دست احداث عنوان نمود.

مهندس غنی زاده گفت: پروژه عرشه گذاری روگذر شهید نمر ( آخونی)  از مهمترین پروژه های شهری شهرداری تبریز بوده  که با همت و تلاش مجموعه سازمان عمران وشهرداری محترم منطقه ۴وشهرداری تبریزدرحال اجراست.

وی ادامه داد:  تقاطع غیرهمسطح شهید آیت الله نمر    دارای پیچیدگی ها ی فنی خاصی  بوده و امیدواریم بتوانیم تا پایان سال این پروژه را افتتاح و تحویل شهروندان تبریزی بدهد.

مدیرعامل سازمان عمران تبریز مهندس غنی زاده : در بخش دیگری از  سخنان خود با اشاره به اینکه پروژه تقاطع غیرهمسطح شهید آیت الله نمر  در تکمیل  یکی از رینگ‌های مهم شهر و تسهیل ترافیکی غرب تبریز موثر خواهد بود، اضافه کرد: در کنار تمهیدات فنی و کیفی  به  شاخص‌های معماری و زیباسازی  این پروژه نیز  توجه جدی شده است.

مهندس عنی زاده تاکید کرد: ایجاد تقاطع های غیر همسطح در شهر ها به ویژه کلانشهرها یکی از را ه های کاهش گره های ترافیکی و بهبود وضعیت حمل ونقلی است که می تواند سبب تسهیل در تردد وسایل نقلیه از طریق تصحیح شاخص های ترافیکی، زیست محیطی، ایمنی و اقتصادی در شهر ها شود.

گفتنی است  پروژه غیر همسطح شهید نمر  بطول ۴۵۰ متر و در دوباند رفت وبرگشت با عرض ۸/۱۵ متر  توسط سازمان عمران شهرداری تبریز در حال اجرا می باشد.

در حاشیه این مراسم مهندس غنی زاده مدیرعامل سازمان عمران در سخنانی با اشاره به اهمیت اجرای پروژه غیر همسطح روگذر جانبازان گفت: این پروژه یکی از مهمترین پروژه های در دست اجرای سازمان عمران است که با بهره برداری از آن شاهد حل معضل ترافیکی و تسهیل در عبور و مرور خواهیم بود.

وی با اشاره به مشخصات این پروژه تاکید کرد: پروژه غیر همسطح روگذر جانبازان بطول ۶۰۰ متر، عرض ۱۰ متر، طول عرشه ۳۰۰ متر ، اجرای سیستم خرپای فلزی در دهانه های وسطی بطول ۷۰ متر، ۴۵ عدد شمع گذاری، ۱۴ عدد پایه که مدت قرارداد اجرای آن۱۲ ماه بود که با همت و تلاش مجموعه سازمان عمران در عرض ۹ ماه اجرا شد.

وی تاکید کرد: با توجه به مسیر ارتباطی موجود حدفاصل ضلع جنوبی زیرگذر آبرسان به بلوار استاد شهریار لزوم احداث یک پل روگذر در این مسیر به چشم می‌خورد که تقاطع غیر همسطح جانبازان در راستای این نیاز صورت گرفته است.

مهندس غنی زاده در ادامه سخنان خود خاطر نشان کرد: امروزه با توجه به گسترش شهرها و افزایش وسایل نقلیه، و به منظور کاهش گره های ترافیکی، اجرای پروژه های احداث تقاطع های غیر همسطح امری ضروری و مفید خواهد بود.۱۵

مدیرعامل سازمان عمران افزود: سیاستهای اصلی ما در کنار اجرای دقیق پروژه های کلیدی عمرانی نظارت دقیق و مستمر با رعایت تعامل و همراهی با سایر ارگانهای شهری درجهت نیل به اهداف کلان تعریف شده است و این مهم می تواند گامی اساسی در توسعه متوازن شهری بوده و پیشرفت همه جانبه شهری را با اجرای چندین پروژه بزرگ در پی داشته باشد..

مهندس غنی زاده حمایت مسئولین استانی و شهری و شهردار کلانشهر تبریز و اعضای شورای اسلامی کلانشهر تبریز را در پیگیری امور مهم تلقی نموده و نظارت دقیق مسئولین ومردم فهیم تبریز بر پروژه ها را از راهبردهای اساسی سازمان و خط مشی سازمان را کیفی سازی پروژه ها و تسریع در امور اجرایی طرح های در دست احداث عنوان نمود.

مهندس غنی زاده گفت: پروژه عرشه گذاری روگذر شهید نمر ( آخونی) از مهمترین پروژه های شهری شهرداری تبریز بوده که با همت و تلاش مجموعه سازمان عمران وشهرداری محترم منطقه ۴وشهرداری تبریزدرحال اجراست.

وی ادامه داد: تقاطع غیرهمسطح شهید آیت الله نمر   دارای پیچیدگی ها ی فنی خاصی بوده و امیدواریم بتوانیم تا پایان سال این پروژه را افتتاح و تحویل شهروندان تبریزی بدهد.

 

مدیرعامل سازمان عمران تبریز  در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه پروژه تقاطع غیرهمسطح شهید آیت الله نمر در تکمیل یکی از رینگ‌های مهم شهر و تسهیل ترافیکی غرب تبریز موثر خواهد بود، اضافه کرد: در کنار تمهیدات فنی و کیفی به شاخص‌های معماری و زیباسازی این پروژه نیز توجه جدی شده است.

مهندس عنی زاده تاکید کرد: ایجاد تقاطع های غیر همسطح در شهر ها به ویژه کلانشهرها یکی از را ه های کاهش گره های ترافیکی و بهبود وضعیت حمل ونقلی است که می تواند سبب تسهیل در تردد وسایل نقلیه از طریق تصحیح شاخص های ترافیکی، زیست محیطی، ایمنی و اقتصادی در شهر ها شود.

گفتنی است پروژه غیر همسطح شهید نمر بطول ۴۵۰ متر و در دوباند رفت وبرگشت با عرض ۸/۱۵ متر توسط سازمان عمران شهرداری تبریز در حال اجرا می باشد.

مهندس غنی زاده همچنین از پیشرفت چشمگیر فیزیکی تقاطع غیر هم سطح روگذر آخونی خبر داد و گفت: اجرای پروژه های کلیدی و کارشناسی شده با رعایت اصول مهندسی و فنی و استانداردهای لازم از ضروریات امر در حوزه شهرسازی و عمران شهری بوده و به همین منظور این طرح با پیشرفت فیزیکی چشمگیری در حال پیگیری است.

مدیر عامل سازمان عمران افزود: طرح روگذر آخونی یکی از چندین پروژه اجرایی توسط این سازمان بوده که با طول ۴۰۰ متر و طول عرشه ۱۵۲ متر، رمپ شمالی ۱۲۷ متر ، رمپ جنوبی ۱۰۷ متر و دارای ۵ دهانه با رعایت اصول فنی و مهندسی طراحی شده و در حال حاضر در مرحله عرشه گذاری قرار گرفته است.

مهندس غنی زاده ادامه داد: طرح های اجرایی از سوی سازمان عمران با هدف کاهش بار ترافیکی سطح تبریز و روان سازی عبور و مرور شهروندان گرامی طراحی شده و با برخورداری از استانداردهای به روز در حوزه شهرسازی و عمران شهری می تواند موثر واقع گردد.

شایان ذکر است طرح های اجرایی متعددی از سوی سازمان عمران در سطح کلان شهر تبریز با هدف جلب رضایت عمومی شهروندان تبریز به مرحله اجرا درآمده و با بهره برداری از چندین پروژه کلان در این حوزه شاهد رونق و شکوفایی هر چه بیشتر منطقه خواهیم بود.

 

 

 

 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.