تاریخ انتشار : دوشنبه 13 مهر 1394 - 19:11
کد خبر : 10978

انتخاب جانشین موقت شهردار مرند مغایر با قوانین است

انتخاب جانشین موقت شهردار مرند مغایر با قوانین است

به گزارش داراخبر،داود محمدی صبح دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: موضوع پیش آمده برای شهردار و دیگر کارکنان درگیر در پرونده اخیر این مجموعه بسیار ناراحت کننده است اما معتقدیم هرشخصی مسئول عملکرد خود خواهد بود و تنها مرجعی که می تواند دراین پرونده اظهار نظر کند دستگاه قضایی است. وی در رابطه

۱۸۵۸۵۷۷به گزارش داراخبر،داود محمدی صبح دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: موضوع پیش آمده برای شهردار و دیگر کارکنان درگیر در پرونده اخیر این مجموعه بسیار ناراحت کننده است اما معتقدیم هرشخصی مسئول عملکرد خود خواهد بود و تنها مرجعی که می تواند دراین پرونده اظهار نظر کند دستگاه قضایی است.

وی در رابطه با مخالفت خود و یوسف شیخ زاده دیگر عضو شورای اسلامی شهر در خصوص مصوبه انتخاب حسین کاوه به سمت جانشین موقت شهرداری مرند اظهار داشت: از لحاظ قانون، تفویض اختیار قائم به شخص بوده و شخص (حقیقی وحقوقی) حق ندارد بدون موافقت ذینفع اختیارات فردی وی را که ناشی از حقوق مسلم وی محسوب می شود، به شخص دیگری واگذار کند.

عضو شورای اسلامی شهر مرند همچنین تصریح کرد: گرچه این مصوبه با اکثریت آراء به تصویب شورای اسلامی شهر رسید، اما امیدواریم فرمانداری مرند درخصوص مصوبه نهایت دقت را اعمال کند و درصورت تایید این مصوبه، باید مشخص شود که حکم جانشینی با امضاء چه کسی از عوامل ارشد شهرداری به نام جانشین ابلاغ خواهد شد.

محمدی در پایان گفت: به نظر بنده در این مورد تصمیم شورا صحیح نبوده و می بایست تا تعیین تکلیف وضعیت پیش آمده، سرپرست انتخاب شود تا کارهای خدمات رسانی با سرعت انجام گیرد، البته درصورت تایید این مصوبه توسط فرمانداری ما تابع قانون هستیم و معتقدیم قانون برای جلوگیری از بدرفتاری وتخلف تدوین می شود ورعایت قانون برای همه از جمله اعضای شورای اسلامی شهر وظیفه است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.