تاریخ انتشار : پنجشنبه 26 شهریور 1394 - 21:57
کد خبر : 10593

خبرنگاران پاره وقت رسانه‌ها از طریق صندوق هنر بیمه می‌شوند

خبرنگاران پاره وقت رسانه‌ها از طریق صندوق هنر بیمه می‌شوند

به گزارش داراخبر،حسین نوش ‌آبادی ظهر پنج شنبه در جمع خبرنگاران در تبریز با بیان اینکه رسانه ها باید نقش انتقادی داشته باشند، افزود: رسانه ها و خبرنگاران باید دلسوزانه و به قصد اصلاح خبررسانی کنند و نباید به دنبال پیداکردن نقاط ضعف برای تخریب دولت و به حاشیه کشیدن مدیران باشند. وی سپس با

۷۶۸۳۲۶به گزارش داراخبر،حسین نوش ‌آبادی ظهر پنج شنبه در جمع خبرنگاران در تبریز با بیان اینکه رسانه ها باید نقش انتقادی داشته باشند، افزود: رسانه ها و خبرنگاران باید دلسوزانه و به قصد اصلاح خبررسانی کنند و نباید به دنبال پیداکردن نقاط ضعف برای تخریب دولت و به حاشیه کشیدن مدیران باشند.

وی سپس با تاکید بر اینکه باید از توان رسانه‌ ای سایت‌ های خبری استفاده کرد، ادامه داد: البته باید همه سایت های خبری شناسنامه دار شوند و فعالیت سایت های بدون مجوز غیرقانونی است.

معاون حقوقی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه باید مدیران استانی در برابر رسانه ها و خبرنگاران پاسخگو باشند، ابراز داشت: باید تعامل و همکاری ادارات با رسانه ها انجام شود و مدیران اداره های فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها به خبرنگاران در تمامی زمینه ها پاسخگو باشند.

نوش آبادی با بیان اینکه رسانه ها رکن اصلی پیشرفت و شکوفایی کشور هستند، گفت: رسانه ها در عرصه روشنگری حضور دارند و باید از این ظرفیت ها و توانمندی های کشور استفاده کرد.

تهیه شیوه نامه جامع برای برگزاری کنسرت ها در استان های مختلف

نوش آبادی با اشاره به اینکه تعداد محدودی از کنسرت ‌ها در کشور لغو می شود، گفت: شیوه نامه جامع برای برگزاری کنسرت ها در استان های مختلف می شود تا شاهد لغو کنسرت ها نباشیم.

سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر اینکه این شیوه نامه با نهادهای نظامی و امنیتی تدوین می شود، افزود: با تهیه این شیوه نامه شرایط خوب و ضابطه‌مندی حاکم خواهد شد و هم موضوعات دینی و فرهنگی در کنسرت ها حاکم می شود و هم کنسرت ها لغو نمی شود.

وی با اشاره به اینکه نباید در برخی از شهرهای مذهبی‌ با سختگیری‌ مانع بهره‌ مندی مردم از برنامه‌ های فرهنگی شد، ادامه داد: تعداد کنسرت هایی که لغو می شود در برابر تعداد کنسرت های برگزار شده خیلی محدود است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.